į pradžią
      Atom Feed

 
 
 
 
 
 
Žmogus Raketa Yves Rossy skraidė greta karinių lėktuvų (foto)
2012-09-08 00:37:28

"Jetman" vardu pasaulyje žinomas Yves Rossy surengė dar vieną pasiskraidymą. Ekstremalas iš Šveicarijos penktadienį pasiskraidė greta lėktuvo Spitfire MH434, kurį valdė "Breitling Flyer" komandos narys, garsus britų pilotas Nigel Lamb. Yves „Jetman" Rossy įspūdingą pasiskraidymą atliko Šveicarijoje, netoli Ženevos - virš Bex miesto aerodromo.   Antikvarinis II pasaulinio karinis lėktuvas Mk IXB Spitfire - priklauso Old Flying Machine Company ir laikomas Didžiojoje Britanijoje, Duxforde.  

 

Toni Küpfer - Bex Aeroclun šeimininkas prisidėjo prie neįprasto projekto realizavo, kai Žmogus sparnai, Yves Rosse, surengė pasiskraidymą greta karinio lėktuvo, kurį valdė Anglijos aviacijos legenda, daugelio varžybų laimėtojas, - Nigel Lamb.

 

Vėliau Yves Jet Rossy lydėjo dar du legendiniai kariniai lėktuvai - L-39c Albatros.

 

„Esu laimingas, kad pavyko realizuoti tokį projektą ir paskraidyti greta senų, jau legendinių, OFMC priklausančių lėktuvų", - kalbėjo rugpjūčio mėnesį 53 metų gimtadienį atšventęs ekstremalas.

 

Birželio mėnesį, kaip rašė Ekstremalas.lt , Yves Rossy, surengė pasiskraidymą greta keleivinio lėktuvo "Breitling Douglas DC-3", kurio keleiviai buvo šokiruoti ir apstulbę, kai pro iliuminatorius pamatė artėjantį ir netrukus greta skridusį žmogų, kuris atrodė tarsi Supermenas.   Tuomet, vilkėdamas reaktyviniu aerokostiumu, jis pavijo 200 km/val. skrendantį lėktuvą. Prieš kelias minutes iki to, jis su savo sparnu iššoko iš sraigtasparnio ir persekiojo lėktuvą, kuris buvo pakilęs į 1400 metrų aukštį.Po septynių minučių skrydžio greta lėktuvo, degalams baigiantis, šveicaras buvo priverstas leistis žemyn su parašiutu. 


Ekstremalas.lt rašė, kad anskčiau Yves Rossy surengė įspūdingą pasiskraidymą Brazilijoje - Rio de Žaneire.


Neušatelyje gimusio lakūno išradėjas skrydo su keturis reaktyvinius variklius turinčiu sparnu, kurio plotis du metrai. Šveicaros sparnas su degalais sveria 55kg, tuščias - 30kg. Su reaktyviniu sparnu ekstremalas pasiekė vidutinį 200 km/val greitį. Jo skrydis trunka nuo šešių iki trylikos minučių. Po to sparnuotas Yves nusileidžia su parašiutu de France Legend RAnalogų neturintį projektą Y.Rossy vystyti pradėjo prieš 19 metų, o pirmą kartą įspūdingu skrydžių išgarsėjo prieš ketverius metus, kai perskrido Lamanšą. Vėliau buvo įvykdytas ne vienas sudėtingas skrydis. Tiesa, ne visi skrydžiai buvo sėkmingi.Taip pat skaitykite:

"Reaktyvinis žmogus" surengė skrydį virš Alpių
Neperskridęs iš Afrikos į Europą žmogus-raketa nukrito prie Gibraltaro
Skraidantis žmogus atliko dar vieną triuką
Reaktyvinis žmogus įveikė Didįjį kanjoną


Organizatorių (Marie Schenk/Christian Mauron) nuotr.

 
 
Vardas*
El. paštas
Siųsti
*Privalomi laukai
04-18
Dieną:11°C
Naktį:2°C
04-19
Dieną:16°C
Naktį:7°C
Kokių ekstremaliausių pramogų labiausiai laukiate artėjant vasarai?
 
Prenumeruok!
Ekstremalas.lt on Facebook