10 geriausių vietų, kurias verta aplankyti gedint artimo žmogaus

PaminklaiKai miršta mylimas žmogus, galite jaustis izoliuotas ir atstumtas. Net jei visi kiti stengiasi būti malonūs ir supratingi, jūsų pasaulis atrodo labai mažas ir vienišas. Šis izoliacijos jausmas dar labiau sustiprėja, jei mirtis buvo netikėta arba įvyko tragiškomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, dėl savižudybės, nužudymo ar atsitiktinės mirties. Kai taip atsitinka, draugai ir šeima gali nustoti lankytis, bijodami jus nuliūdinti ar dar labiau pabloginti padėtį. Galite jaustis taip, tarsi visas pasaulis būtų jus apleidęs. Tačiau taip nebūtinai turi būti – tokios vietos kaip muziejai, archyvai ir kitos panašios viešos erdvės gali suteikti saugią erdvę tiems, kurie išgyvena netektį ir sielvartą. Šios vietos suteikia galimybę atitrūkti nuo minčių ir tuo pat metu būti apsuptiems grožio, kuris gali padėti pakelti nuotaiką. Paminklai ir eksperto patarimai.

Biblioteka

Biblioteka gali būti puiki vieta apsilankyti gedint mylimo žmogaus. Mažai kas taip stiprina, kaip skaitymas ir tyrinėjimas. Bibliotekose galima: pripažinti savo jausmus – kiekvienas savaip išgyvena sielvartą ir netektį. Būdami knygų apsuptyje galėsite pripažinti savo jausmus, nesijausdami nepatogiai ir nesigėdindami savęs, kaip gali nutikti, kai esate apsupti žmonių. Skaitydami galite verkti, rėkti ar juoktis tiek, kiek jums reikia – niekas jūsų negirdės. Skaitymas padeda sutelkti mintis ir užsidaryti nuo viso likusio pasaulio. Galite trumpam atitraukti mintis ir rasti ramybės jausmą. Bibliotekos ir knygynai yra puikios vietos, kur galima užmegzti ryšius su kitais žmonėmis, gedinčiais artimųjų. Jums gali būti naudinga kitų žmonių, kurie susiduria su panašiomis situacijomis, draugija ir parama.

Meno galerija

Meno galerija gali būti puiki vieta apsilankyti gedint mylimo žmogaus. Kai esate apsupti meno kūrinių, galite: Menas gali padėti pripažinti savo jausmus. Dauguma meno kūrinių nagrinėja tokias temas kaip meilė, netektis ir mirtis. atrasti ramybę – Kai jus supa gražus menas, galite atrasti ramybės jausmą. rasti ryšį – Meno galerijos yra puiki vieta užmegzti ryšį su kitais žmonėmis, kurie gedi artimųjų. Rasti grožį – Kai jus supa menas, bet kokioje vietoje, į kurią žiūrite, rasite grožį. Galite priminti sau, kad grožis vis dar egzistuoja ir kad gyvenimas tęsiasi.

Parkas

Parkas gali būti puiki vieta apsilankyti gedint mylimo žmogaus. Nedaug yra tokių ramių ir gražių vietų kaip parkas. Būdami gamtos apsuptyje galite: Būdami tarp medžių ir gėlių galėsite pripažinti savo jausmus. Parkas priverčia sulėtinti tempą, įvertinti gamtą ir apmąstyti savo gyvenimą. atrasti ramybę

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *