Dovanos Kalėdoms visai šeimai

Kalėdoms ruoštis niekada ne per anksti, ir tą liudija kasmetinė patirtis, kai dovanos lieka paskutinei minutei ir vėl nežinote, ką padovanoti artimiesiems. Iš tiesų, kad ir kaip stengiatės, taip galiausiai nutinka kiekvienais metais. Kad ir kaip anksti imate viską planuoti, galiausiai viskas nusistumia į galą… Taigi, šį kartą šiek tiek apie tai, kad galima dovanos ieškoti jau dabar. O vienas iš dovanų pasirinkimų – indai.

Puodų komplektas

Pasiruošimas Kalėdomsjeigu ketinate pasveikinti nemažą šeimyną, tada puodų komplektas tikrai bus puikus dalykas, kurį galėtumėte padovanoti. Taip pat jį gavusi apsidžiaugs ir jauna pora arba jūsų motina, kuri tvirtins, kad jai tiek indų jau gyvenime neprireiks. Bet na ir kas, kad ji jau nugyveno 50 metų, o kam gyventi dar 40 metų valgant iš svylančių, seniai savo atitarnavusių puodų. Visada verta save pradžiuginti naujais indais, nes juose maistas geriau pagaminamas, jis sveikesnis, skanesnis.

Puodeliai

Tai – klasikinė dovana per Kalėdas. Yra ir specialūs kalėdiniai indai su senelio šalčio arba elnių atributika. Bet, žinoma, jums nebūtina dovanoti tos atributikos, tiks ir paprasti puodeliai. Iš tiesų, būtent žiemą tokia dovana yra labai maloni. Ir kuo didesnis puodelis, tuo geriau. Vasarą geriau dovanoti gertuvę. Apie tai dažniausiai nesusimąstome, bet visgi tai tiesa. Bet pagalvokite dabar. Žiemą, kai šalta, norisi ko? Apšilti, apsišilti, ir tam geriausiai tinka būtent karštos arbatos ar kakavos puodelis. Kuo didesnis, tuo geriau. Todėl tokie indai labai gerai tinka žiemą. Vasarą prireikia gertuvės dėl to, kad būna lauke labai karšta, mes lakstome, sušylame, daug skysčių netenkame juos tiesiog išprakaituodami.

Lėkštės

Žinoma, dar vienas puikus dalykas turėtų būti įvardintas kaip lėkštės. Su jomis mes tikrai galime pradžiuginti kiekvieną žmogų. Lėkštės dūžta dažniau nei kiti indai, nes jų forma tokia – lengva numesti, sunku patogiai paimti, jokių rankenų nėra. Taigi, jeigu suduš lėkštė, nebijokite, gal kas nors padovanos naują per Kalėdas.

Vardinės taurės

Žinoma, galima griebtis ir atributikos bei simbolikos arkliuko, jeigu tik norite. Tačiau kiekvienam primygtinai to nesiūlome. Jeigu manote, kad aplinkiniai, gavę dovanų puodelius, taures ar stikliukus su kažkokiais specialiais ženklais, emblemomis, logotipais, užrašais, tikrai džiaugsis – tada galite užsakinėti šiuos specialius indus su tokiu žymėjimu. Tačiau geriau prieš tai įsitikinkite sprendimo teisingumu ir paklausinėkite žmogaus ar jam apskritai tokie dalykai patinka.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 2

  1. Mano vyras turi tradiciją, man kalėdoms dovanoti juvelyriką, šiais metais gavau šiuos auskarus.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *