10 priežasčių, kodėl „Volkswagen Jetta“ yra geriausias automobilis rinkoje

Kodėl "Volkswagen Jetta" yra puikus pasirinkimas vairuotojams

"Jetta" jau seniai tapo mėgstamiausiu vairuotojų automobiliu, ir yra daugybė priežasčių, kodėl. Pirmoji – puikios eksploatacinės savybės. Galingas variklis, jautrus valdymas ir tiksli pavarų dėžė – už vairo jaučiamasi galingai ir užtikrintai. Galėsite ir patogiai jaustis tiek važiuodami į darbą, tiek leisdamiesi į ilgą kelionę. Skirtingi vairuotojai "Jetta" mėgsta dėl to, kad ją galima pritaikyti labai skirtingiems poreikiams. Pavyzdžiui, gale yra daug vietos, kad galėtumėte sutalpinti visus savo daiktus, tačiau taip pat yra bagažinė, į kurią, jei reikia, galima sutalpinti daug maisto produktų ir kitų daiktų.

VWDabartinė "Volkswagen Jetta atsiliepimai" yra dviejų skirtingų modelių: S ir SE. S modelyje yra 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, LED dienos žibintai, lietaus valytuvai, "TomTom" navigacijos sistema ir 6 garsiakalbių garso sistema su "Aux" įvestimi. SE modelis yra prabangesnis ir turi 8 garsiakalbių garso sistemą, oda aptrauktas sėdynes ir stoglangį. Abiem modeliams suteikiama standartinė "Volkswagen" garantija, apimanti pagalbą kelyje ir 1 metų 20 000 km garantiją.

"Volkswagen Jetta" turi puikias saugos funkcijas

Saugumas yra vienas svarbiausių naujo automobilio pirkimo aspektų, ir gera žinia yra ta, kad "Jetta" šioje srityje pasižymi puikiomis savybėmis. Joje įrengta daugybė standartinių ir papildomų saugos funkcijų, tokių kaip automatinis stabdymas po susidūrimo, adaptyvioji kruizo kontrolė, automatinis avarinis stabdymas ir eismo juostos išlaikymo sistema. Pavyzdžiui, automatinio stabdymo po susidūrimo sistema turi akcelerometrą, kuris automatiškai stabdo užfiksavus susidūrimą. Ši sistema gali gerokai sumažinti tolesnių susidūrimų ir keleivių sužeidimų riziką. Volkswagen Jetta automobilyje įrengta adaptyvioji greičio palaikymo sistema taip pat gali suteikti daugiau ramybės vairuojant, ypač tada, kai važiuojate judriu eismu. Ši sistema stebi priešais važiuojančios transporto priemonės greitį ir atstumą, atitinkamai reguliuodama greitį. Tai puikus pasirinkimas, jei nuolat važinėjate intensyviame eisme ir norite jaustis mažiau įsitempę bei labiau kontroliuoti savo vairavimą. Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobilis/c831217-volkswagen-jetta-1.2l-mechanine čia.

Jis labai stilingas

Volkswagen Jetta 2015 yra vienas stilingiausių sedanų rinkoje, pasižymintis unikaliu dizainu, dėl kurio išsiskiria iš minios. Tačiau tai nėra daroma komforto ar funkcionalumo sąskaita, nes "Volkswagen Jetta 2021" taip pat yra vienas praktiškiausių šio segmento automobilių. Dabartinis modelis turi visiškai atnaujintą dizainą, kuris pasižymi visiškai pertvarkyta priekine dalimi, nauju variklio dangčiu ir raižytu šoniniu profiliu. Ji taip pat turi drąsias naujas groteles, kurios sukurtos taip, kad primena vieną liniją. Volkswagen Jetta kaina taip pat turi naujo dizaino ratlankius, naują galinį bamperį su integruotais išmetimo antgaliais ir naujus galinius žibintus. Taip pat yra naujų spalvų ir apmušalų variantų, todėl šis automobilis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori stilingo, modernaus automobilio, kuris taip pat yra aukščiausios klasės.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Nemanau, kad galima sakyti, jog ta ar ta markė yra geriausia, visos turi savo privalumų, visos genda, visas reik taisyt. Kad ir koks geras automobilis, svarbu, kad pas patikimus meistrus pakliūtų, kur ir kaina būtų ne iš piršto laužta ir personalas draugiškas ir gerai atliktų savo darbą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *