Anticeliulitinis masažas: kaip pasiekti maksimalių rezultatų?

LieknėjimasCeliulitas yra dažna daugelio moterų problema, kurios atsikratyti gali būti nelengva. Laimei, anticeliulitinis masažas gali būti puiki išeitis atsikratyti įkyrių riebalų sankaupų. Šiame išsamiame anticeliulitinio masažo vadove aptariami visi pagrindiniai dalykai – nuo naudos ir technikos iki patarimų, kaip pasiekti geriausių rezultatų. Naudodamiesi šiuo vadovu galite sužinoti, kaip tinkamai atlikti anticeliulitinį masažą, kad jis būtų veiksmingesnis mažinant celiulito išvaizdą. Taip pat gausite vidinių patarimų, kaip padidinti masažo veiksmingumą ir kuo geriau išnaudoti anticeliulitinio masažo seansus. Nesvarbu, ar esate masažo specialistas, ar mėgstate pasidaryti patys, šis vadovas padės jums išmokti, kaip kartą ir visiems laikams susidoroti su celiulitu. Lieknėjimo Studija – Klaipėdoje – Bodylines.lt – rinkitės kokybę.

Kas yra anticeliulitinis masažas?

Anticeliulitinis masažas – tai specialiai celiulitui skirtas masažas. Kas yra celiulitas? Tai tos bjaurios riebalų sankaupos, kurių gali būti ant šlaunų, užpakaliuko, pilvo ar kitų kūno vietų. Tai taip pat labiausiai paplitusi kūno riebalų rūšis. Nors celiulitas dažnai būna paveldimas, galime imtis veiksmų, kad sumažintume jo atsiradimą ant savo kūno. Vienas veiksmingiausių būdų tai padaryti – masažas. Anticeliulitinis masažas – tai speciali masažo rūšis, skirta celiulito išvaizdai pagerinti. Masažo metu specifiniais būdais masažuosite odą.

Anticeliulitinio masažo nauda

– Padidėjusi kraujotaka: Masažas padidina kraujotaką odoje ir kūne, o tai gali padėti naikinti celiulitą. Tyrimai parodė, kad 30 minučių trukmės masažas gali 40 % padidinti kraujo tekėjimą į kūną. Tinkama kraujotaka yra labai svarbi norint turėti švarią, sveikai atrodančią odą ir mažinti celiulitą. – Pagerėja limfos tekėjimas: Dar vienas masažo privalumas: masažas padeda pagerinti limfos tekėjimą, kuris yra labai svarbus riebalų mažinimui. Kai limfinė sistema veikia tinkamai, ji šalina toksinus iš organizmo. Tačiau jei ji užblokuota, tai gali sukelti uždegimą arba lemti celiulito kaupimąsi. – Geresnis raumenų tonusas: Masažas taip pat gali padėti pagerinti raumenų tonusą, o tai gali padėti pagerinti celiulito išvaizdą. Anticeliulitinis masažas Klaipėdoje ir eksperto patarimai.

Anticeliulitiniai masažo būdai

Nors bet koks masažas gali sumažinti celiulitą, atlikdami anticeliulitinį masažą norėsite naudoti tam tikrus tikslinius spaudimo taškus, kad jis būtų veiksmingesnis. Šie spaudimo taškai yra kūno jungiamajame audinyje, taip pat šalia pagrindinių kraujagyslių. Spausdami šiuos taškus, padidinsite kraujo pritekėjimą į tą vietą ir padėsite suardyti celiulitą. – Blauzdos: Apatinių kojų masažas yra puikus būdas kovoti su celiulitu ant kojų. Pradėkite nuo kojos viršaus, šiek tiek žemiau kelio.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *