Apie šaldytuvo remontą

Kai ėmė blogai veikti šaldytuvas, niekas net nenutuokėme, kad čia dėl visko kaltas blogai veikiantis, o gal jau ir išvis neveikiantys kompresoriai. Vis buvo kaltinamos kitos detalės ir ne taip ir greitai paaiškėjo tikroji priežastis, kodėl šis daiktas taip netinkamai veikė. Taigi, štai kokių mes patyrėme nuotykių, kol išsiaiškinome.

Šaldytuvas keistai burzgė

Šaldytuvų dalysPirmas dalykas, kodėl mes iš karto galvojome, kad jau greitai teks taisyti arba pasikeisti šaldytuvą, tai tas jo nenormalus burzgimas. Kažin, ar rastumėte daug apskritai tokių kantrių žmonių, kurie taip taikiai būtų saugoję savo šaldytuvą ir klausę jo kriokimo. Kompresoriai jau turbūt nuo pradžių kažkaip blogai veikė, nes triukšmas, kurį skleisdavo šaldytuvas, buvo tikrai siaubingai didelis. Atrodė, kad ten koks traukinys ar garvežys dirba, o ne normali šaldymo įranga. Taigi, kaip būtų buvę galima į tai reaguoti? Be abejo, mes nutarėme, kad kompresorių reikėtų kaip nors remontuoti, tačiau reikia rasti tam patį geriausią būdą. Pradžiai sutarėme, kad juo naudosimės, kol jis dar šaldys maistą. Juk tai, kad jis garsiai burzgia, nėra pati didžiausia pasaulio problema. Kur kas blogiau yra tai, kad jis burgzdamas turbūt suvartoja daug energijos, ir kad yra rizika, kad ims blogai veikti, jame pakils temperatūra, ir visas mūsų maistas suges. Dėl garso izoliavimo nakčiai tiesiog įsidėdavome ausų kištukus, kurie mus apsaugodavo nuo šio triukšmo, ir mes ramiai galėdavome miegoti.

Visi produktai sugesdavo

Tačiau ką ir besakyti – juk visi produktai iš tiesų labai greitai sugesdavo, ir mes netrukus turėdavome kentėti tuos baisius dalykus, kai maistas sugenda. Pirmiausiai tai pasireiškė ant pieno produktų. Mat šie ėmė labai greitai surūgti. Mama dar įsigudrino iš prarūgusio pieno padaryti grietinę arba varškę, bet juk jų į kavą neįsidėsi. Mane ėmė labai nervinti, kad rytais negaliu pasidaryti skanios kavos su pienu. Paskui atsirado ir kitokia bėda, kad jau ėmė gesti tokie produktai, dėl kurių pasidarė neramu, kad galima bus jais apsinuodyti. Reikėjo imtis kažkokios prevencijos, išsiaiškinti, kas negerai tam šaldytuvui, ir skubiai tai kažkaip tvarkyti.

Problema – kompresoriuje

Mus visus nustebino, tačiau problema čia buvo kompresoriuje. Jis jau kuris laikas veikė labai blogai, nors pats šaldytuvas ir nebuvo dar labai senas. Jis dar buvo tinkamas naudojimui, tik reikėjo ryžtis tą daryti. O kokia buvo tikroji jo problema? Sužinosime kitame įraše.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *