Ar verta pirkti vinilinę grindų dangą?

Neabejotinai grindys yra viena iš svarbiausių namų detalių, todėl renkantis jas daugelis pirkėjų skiria daug dėmesio, kad priimtų teisingą sprendimą. Vienas iš populiarėjančių sprendimų yra vinilinės (dar vadinamos LVT) grindys. Tai speciali grindų danga, kuri tampa paklausia preke. Ką reikia apie tokį pasirinkimą žinoti?

Specialios grindų dangosVinilinė danga yra puiki alternatyva tiek keraminėms plytelėms, tiek ir medinėms ar laminuotoms grindims. Tiesa, daugelis pirkėjų mano, kad vinilinė danga yra tas pats, kas ir linoleumas. Iš tikrųjų tai yra didžiulė klaida, nes jų negalima prilyginti kaip vienodas medžiagas. Kaip skirtumus reikia paminėti tai, kad vinilinė danga yra daug modernesnė, patvaresnė ir netgi ilgaamžiškesnė. Be to, nuo įprasto linoleumo ji skiriasi ir tuo, kad yra skirtingos techninės ir cheminės savybės.

Kur vinilinė danga yra tinkamas pasirinkimas? Pirmiausia reikia paminėti virtuvės patalpą. Čia vinilinė danga yra labai geras pasirinkimas. Juk virtuvėje dažnai grindų danga išsipurvina ir ją dažnai plauname, todėl čia reikia patikimos dangos. Be to, drėgmės pavojus taip pat yra labai svarbus. Virtuvėje išsilieti skysčiams yra didžiulė tikimybė, o vinilinė danga yra atspari drėgmei ir kaip dar vieną privalumą reikia paminėti tai, kad tokia danga labai lengvai valoma. Be to, galima prekyboje rasti ir tokią vinilinę dangą, kuri padengta antimikrobiniu pagrindu, kuris neleidžia daugintis mikroorganizmams.

Kita patalpa, kurioje praverčia vinilinės grindys – vonios kambarys. Čia taip pat yra didelis drėgmės pavojus. Vinilinė danga, kaip jau žinote, yra atspari drėgmei, tačiau vonios kambaryje drėgmės pavojus pavojingas ir dėl to, kad galima paslysti. Reikia paminėti, kad vinilinė danga nesiskiria nuo plytelių ir slydimo rizika yra labai maža.

Taip pat vinilinė danga praverčia vaikų kambariuose bei svetainėse ar holuose. Dėl aukščiau paminėtų savybių, kaip ilgaamžiškumas ir atsparumas drėgmei bei lengvas valymas. Taip pat reikia paminėti, kad jos puikiai tinka ir šildomoms grindims. Be to, galima surasti labai gražių spalvų ar raštų, kurie puikiai derės prie interjero stiliaus. Tai taip pat yra didžiulis privalumas. Norintys įsigyti vinilinę dangą, kurios savybės yra tokios, kokios yra paminėtos aukščiau, turi žinoti, kad reikia rinktis tik aukštos kokybės gaminius. Tik tuomet, kai bus perkama kokybiška vinilinė danga, bus galima džiaugtis visais privalumais. Tai tikrai bus labai geras pasirinkimas daugeliui namų patalpų ir kambarių.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *