Auto įvykis užsienyje sužlugdė gyvenimą

Jau seniai automobiliu supirkimas nematė tokios sukrečiančios istorijos kaip Laimos (vardas pakeistas). Moteris prieš metus išvyko į užsienį, į Škotiją, kur tikėjosi pradėti misti karčia, o vėliau saldžia emigranto duona. Deja, jos naujas gyvenimas apkarto – patekusi į auto įvykį moteris prarado viską. Dar visai neseniai automobiliu supirkimas Vilniuje priėmė jos mašinos nuolaužas, o ji pati dabar vaikšto su ramentu, neturi darbingumo, gyvena tikrai labai sunkiai.

Turėjo gražius planus

Automobiliai ir jų supirkimasKuo gi gyveno Laima, kaip ji įsivaizdavo savo ateitį? Moteris pasakoja, kad jos paskutinis pirkinys Škotijoje buvo iš ten, kur vyksta gerų ir naudotų automobiliu supirkimas. Ji ten į skolą iš vieno žmogaus pirko mašiną. Buvo dažnai gyvenime kritikuojama dėl prasto vairavimo, todėl visada itin atsargiai ir kruopščiai stengdavosi vairuoti. Ji bijodavo, kad pasitvirtins tos etiketės, kuriomis buvo apklijuota, tad stengėsi būti tiesiog tobula vairuotoja. Todėl ir ten, Škotijoje, važinėjo labai atsargiai. Iš pradžių ji atvyko į tą šalį surasti sau darbą. Lietuvoje gyveno jau gana sunkiai. Jai nepatiko darbas, kurį dirbo, su visais buvo susipykusi, nes provincija neatitiko jos mentaliteto. Vaikai baigė studijas ir išvažiavo, paliko. Norėjosi kažko naujo, norėjosi pakeisti gyvenimą, būti laiminga. Nusprendė, kad vyks į užsienį, nes ten galima sau leisti daugiau, galima pradėti naują pradžią, galima gauti geresnį darbą, daugiau uždirbti, kad nereikėtų skaičiuoti cento prie cento. Todėl ji buvo tokia kupina vilčių, kai atvyko į šalį, kurioje visgi patyrė daug nuoskaudų.

Gyvenimą sujaukė nelaimė

Kaip nutiko, kad automobiliu supirkimas ne per seniausiai priglaudė jos visiškai sugadintą mašiną? Moteris pirko automobilį, nes nuošalioje gyvenvietėje negalėjo taip lengvai naudotis viešuoju transportu – dažnai šis čia net nevažiuodavo. Taigi, ji turėjo tai padaryti į skolą. Mat jai nepavyko ten pradėti dirbti ir įsitvirtinti taip, kaip jai labiausiai norėjosi. Jai nepavyko gyventi taip, kaip jai atrodė geriausia. Tačiau nusipirkusi automobilį ir susidėjusį į bagažinę visus savo daiktus, ji kaip tik važiavo į kitą miestelį, kuriame ji turėjo pradėti savo naują gyvenimą, nes ten buvo susiradusi darbą. Tačiau ten pakeliui pateko į nelaimę – kitas girtas lietuvis iš priekio atvažiavo ir tiesiog trenkėsi į jos automobilį. Tai buvo siaubingas laikas, nes visi artimieji, likę Lietuvoje, labai išsigando, kai gavo pranešimą iš ligoninės. Laimė, dabar viskas jau gerai.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Nesuprantu kas čia per mada užėjo visur kur įmanoma stumti ant emigrantų. Kiekviena šalis tokių turi, ne visi išsižada valstybės tik dėl to, jog išvyko. Girtų vairuotojų pilna ir lietuvoje, tik kažkodėl kiekviena avarija nėra taip sureikšminama.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *