Kaip naudoti irigatorių?

Burnos irigatoriaiNuostabiai balta ir tuo pačiu sveika šypsena dažniausiai neatsiejama nuo irigatorių, kurie yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinkamas. Apskritai burnos irigatoriai atsiranda vis daugiau lietuvių namuose, kurie renkasi galimybę gyventi sveikiau ir tuo pačiu investuoti į sistemas, tačiau ne į dirbtinius dantis, kurie dažniausiai laukia tinkamai nepasirūpinus sistemomis.

Tiesa, kai kuriems vis dar atrodo, kad irigatorius yra labai sudėtinga sistema, kuri reikalauja specialių žinių jo naudojimui. Tačiau taip tikrai nėra. Žinoma, visada galite tartis su odontologu, kuris mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir tuo pačiu padės ne tik pasirinkti įrangą, tačiau ir paaiškins apie jos veikimo galimybes. Visgi, tokios konsultacijos dažniausiai nėra reikalingos, kadangi burnos irigatoriai veikia našiai, tiksliai ir tuo pačiu nereikalauja iš žmogaus jokios sudėtingos pagalbos.

Šio tipo sistemos veikia vandens pagrindu. Paprasčiausiai vanduo reikalingos srovės intensyvumu yra purškiamas į tarpdančius, kur dažniausiai ir kaupias įvairūs nešvarumai. Natūralu, kad jų šalinimui dažniausiai šepetuko nepakanka. Tokiu atveju burnos irigatorius tampa labai reikalinga pagalba. Tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad geriausia yra pirkti tokias sistemas, kurios turi bent jau kelias vandens srovės intensyvumo reguliavimo funkcijas. Tokiu atveju, esame tikri, kad bus pasiekiamos net ir sudėtingos vietos, taip pat ir pašalinamos apnašos, kurios su dantų šepetuku, net ir tokiu atveju, kai jis yra specialus, dažniausiai nepasiekiamos.

Svarbiausia, kad šio tipo sistemos turi būti naudojamos kasdien. Kai kurie galvoja, kad užtenka kartą per savaitę išvalyti dantis su irigatoriumi, kad būtų pašalinamos apnašos. Tai yra visiškai klaidingas požiūris. Dažniausiai nepavyksta pasiekti reikalingo rezultato ir tuo pačiu daugelis žmonių skundžiasi, kad sistema veikia blogai. Tačiau šiuo atveju tai yra ne sistemos klaida, tačiau paties žmogaus, kuris naudoja netinkamai ir ne taip, kaip pateikiama patarimuose bei rekomendacijose.

Naudoti yra paprasta, tačiau šiuo atveju svarbiausia yra naudoti. Būtent tai pamirštama ir būtent tai dažniausiai sukelia pasikartojančius burnos ertmės uždegimus.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *