Dar viena sveiko gyvenimo būdo istorija

Romas sako, kad jo namuose stovi sertifikuojamos svarstyklės maistui sverti. Jos yra viena iš priežasčių, kodėl Romą dabar matome tokį sveiką ir laimingą. Prieš metus vyro gyvenimas nebuvo toks gražus. Romas kankinosi dėl antsvorio, nenorėjo gyvenime susipažinti jau išvis su jokiais žmonėmis, buvo tiesiog praradęs daug džiaugsmo. Tačiau dabar viskas atrodo kaip su rožiniais akiniais. Koks mitybos planas padėjo apversti Romo gyvenimą?

Paslaptis – kalorijų skaičiavime

Sertifikuoti gaminiai svėrimuiRomas sako, kad susižavėjo metodu, kada yra skaičiuojamos kalorijos. „Prieš tai buvau išbandęs visokias dietas, bet jos mane tiesiog priversdavo išvis gailėtis, kad pradėjau. Ten galiodavo labai griežti draudimai – negali valgyti tai to, tai kito. Galų gale, labai vis tiek nori, viską sugadini, prisivalgai, ko nereikia, ir dieta baigta. Po jos seka persivalgymų maratonas ir tada lipti ant svarstyklių jau bijai, nes nežinai, kas toliau tavęs laukia, gal jau ir virš šimto sversi. Tačiau kalorijų skaičiavimas reikalavo tik vieno: matematikos žinių, kalorijų lentelių ir, kad namuose būtų geros ne būtinai sertifikuojamos svarstyklės. Baltyminės dietos prieš tai buvo labai iškankinę, nes vertė atsisakyti angliavandenių. Tai atrodo, iš pirmo žvilgsnio, gal ir lengva užduotis. Tačiau vėliau tiesiog ima beprotiškai trūkti tų medžiagų, kurių iš ten galima gauti. Ir atrodo, vienintelė svajonė – suvalgyti šokoladą ar atsikąsti bandelės. Padarai tai – ir visas planas griūva. Čia, kai skaičiuoji kalorijas, tu neturi jokių tabu. Gali valgyti viską, ką nori, kad ir mėsainius iš McDonalds, tik turi viską susiskaičiuoti. Aišku, kada sertifikuojamos svarstyklės pamatuoja kiekvieną tavo kąsnį, kažkaip ir pats galų gale imi norėti ne valgyti šlamštą, čipsus visokius, o normalų, vertingą maistą. Nes ir pats jo pavalgęs jautiesi šimtus kartų geriau, nei prisirijus mėšlo. Pavyzdžiui, daržovių patiekalai, vištiena, šviežia ar rūkyta žuvis, pieno produktai – tai dalykai, kuriuos valgant jaučiuosi geriausiai“, – sako vyras.

Stulbinantys rezultatai

Paklaustas, kokių jam pavyko pasiekti rezultatų, Romas didžiuodamasis praneša, kad svarstyklių rodyklė šoktelėjo nuo 105 iki 75. Romas sako, kad jam dabar reikia dar pasportuoti, kad būtų labiau raumeningas, tvirtesnis. Tačiau toks jau tas lieknėjimo procesas – pirmiausiai numeti riebalus, pamažu juos keiti į raumenis, o tada jau gali pilnai formuoti tokią figūrą, kokios nori. Šie rezultatai pribloškė ne vieną pažįstamą, o kai kam tiap pat įkvėpė norą pradėti sveikiau gyventi.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *