Kad dušas veiktų be priekaištų: dušo latakai, dušo galvutės ir kitos detalės

Dušo latakaiLaikas praleistas duše siejamas su ramiu poilsiu, atgaiva mintims ir kūnui. Tiesa, įsirengti praktišką, patogų ir visus mūsų lūkesčius atitinkantį dušą nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia svarbu ir tinkamai parinkti dušo latakai, ir kokybiškai veikianti dušo galva ir tvirtos konstrukcijos dušo sienelės bei kiti elementai, skirti patikimai dušo eksploatacijai.

Kodėl dušas be padėklo?

Standartinės dušo kabinos yra praktiškos ir patogios naudoti daugelyje situacijų, vis dėlto, praktika rodo, kad vis daugiau žmonių, ypač turintys nuosavus namus ir erdvius vonios kambarius, pageidauja įsirengti dušą be padėklo. Toks sprendimas atrodo itin moderniai ir šiuolaikiškai, be to, dušu patogu naudotis, į jį lengva įlipti ir išlipti, o jo priežiūra nereikalauja papildomo laiko.

Dušo latakai ar trapas?

Šiuo atveju pasirinkimas priklauso nuo to, kaip ketinate konstruoti patį dušą. Jei norite įsirengti dušą su trapu, tačiau kanalizacijos anga yra įrengta aukščiau, reikės nepamiršti ir papildomai įrengiamo nuolydžio, kuris užtikrins tinkamą vandens nubėgimą. Jei norite patogios vonios, kurios įrengimas pareikalaus kur kas mažiau laiko ir rūpesčių, dušo latakai taps puikiu pasirinkimu. Šiuo atveju nuolydis yra formuojamas ne iš keturių, o iš vieno kampo, o įrengti latakai atrodo estetiškai ir puikiai dera prie įvairių interjero sprendimų. Dušo latakai lengvai praleidžia vandenį, todėl yra patogūs naudoti ir nekelia rūpesčių daugybę metų.

Dušo galva ir maišytuvai

Kad dušas būtų patogus naudoti, svarbu išsirinkti patikimą įrangą. Vandens maišytuvai gali būti pačių įvairiausių formų ir skirtingų dizainų, tačiau svarbiausia įvertinti jų funkcionalumą. Rinkitės maišytuvus, kuriais vandens temperatūrą ir srovę galėsite nustatyti negaišdami papildomo laiko. Sparčiai populiarėja termostatiniai vandens maišytuvai, kurie iškart paleidžia iš anksto nustatytos temperatūros ir srovės vandenį. Tai leidžia ne tik taupyti, bet ir apsaugo nuo nusideginimo.

Dušo galvutė turi būti patogi naudoti ir atitikti jūsų keliamus reikalavimus. Šiandien daugiausia dėmesio sulaukia kelių skirtingų funkcijų dušo galvos, leidžiančios mėgautis tiek stipria, gerai plaunančia vandens srove, tiek malonia, švelnia, lietų primenančia vandens dulksna. Sparčiai populiarėja ir ekonomiškos, vandenį taupančios dušo galvos. Kalbant apie dizainą, paprastai dušo galvutės dengiamos tradiciniais chromo, poliruoto nikelio, bronzos, žalvario atspalviais.

Dušo sienelės

Ne mažiau nei dušo latakai ar dušo galva, svarbu ir tinkamai parinktos dušo sienelės. Jų pasirinkimas šiandien išties platus, leidžiantis įgyvendinti įvairius interjero sprendimus. Tvirtos konstrukcijos dušo sienelės yra atsparios pažeidimams, pasižymi lengvu valymu ir puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui. Neretai dušo sienele atskiriamos vonios kambario erdvės. Priklausomai nuo vonios dydžio ir jūsų poreikių, galima montuoti tiek vieną dušo sienelę, tiek kelias sieneles, sukuriančias dušo kabinos įspūdį.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *