Dviratis vasarą ir kaip jį pasirinkti

DviraciaiJei domitės dviračiais ar svarstote tokį įsigyti, tai turbūt žinote, kad bent jau dalies dviračių įsigyti iš karto nepavyks. Gyventojai taip užplūdo dviračių parduotuves, kad įsigyti norimą dviratį gali būti neįmanoma, o jo laukti gali reikėti iki kitos vasaros. Išvarginti karantino gyventojai tiesiog nori aktyvios pramogos, kuri padėtų prasiblaškyti, būtų pakankamai fiziškai aktyvi ir net karantino atveju nesukeltų per daug problemų. Nepamirškime, kad važiavimas dviračiu buvo ko gero mažiausiai apribota veikla privalomų saugos priemonių atžvilgiu karantino metu. Todėl ypatingai didmiesčių gyventojai, o tiksliau ta jų dalis, kuri iki šiol neturėjo dviračio ar nori įsigyti papildomą, labai įnirtingai bando tokį įsigyti.

Iš šito pasakojimo neturėtų susidaryti vaizdas, kad visos dviračių parduotuvės yra iššluotos. Užtenka apsilankyti bet kurioje internetinėje parduotuvėje, kad pamatytumėte, jog dviračių pasiūla yra pakankamai plati ir pasirinkimas gyventojams tikrai yra. Kalbant apie dviračių trūkumą ir eiles jiems įsigyti labiau kalbame apie specifinius dviračius, kurie yra gaminami tam tikrose šalyse ar net tam tikrose gamyklose. To pavyzdys yra dalis vokiškų dviračių, kurių paklausos gamintojai nespėja tenkinti ir prioritetą teikia vietinei Vokietijos rinkai, todėl lietuviams jų reikia laukti ilgai – net iki kitų metų vasaros.

Jei jums dviračio reikia iš karto, pirmiausia pasirinkite tokį, kuris nebūtų perdėtai populiarus, nes pasirinkus tokį, jo gali reikėti laukti ištisus metus. Rekomenduojame su pasiūla susipažinti internetinėse parduotuvėse, kur prekių prieinamumas yra pateiktas kaip ant delno. Prieš save matydami kokie dviračiai yra pardavime, galėsite lengviau juos įsigyti čia ir dabar. Bet atkreipkite dėmesį, kad nors dalis internetinėse dviračių parduotuvėse nurodytų dviračių yra parduodami, dėl jau aptartų priežasčių jų pristatymas gali užsitęsti. Todėl neskubėti aklai užsisakyti dviračio pirma neišsiaiškinę jų pristatymo terminų. Kai kurios parduotuvės taip savotiškai sukčiauja pateikdamos savo asortimentą. Turėdami klausimų siųskite užklausą parduotuvės atstovams, kad jie patvirtintų pristatymo laikus.

Žinokite, kad už kokybę reikės sumokėti. Kuo žinomesnis ir kokybiškesnius dviračius teikiantis prekės ženklas (pvz. BMX), tuo brangiau už dviratį gali reikėti mokėti. Bet įsigyjant žemesnės prabos dviratį nereikėtų galvoti, kad jis sulūš tą patį sezoną, nes beveik visi dviračiai yra parduodami su garantija bent keliems metams. O ir pats dviračių remontas tikrai nėra pati brangiausia paslauga pasaulyje.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *