Ką veikti Nidoje?

Poilsis ir pramogos NidojeKuršių nerijoje esanti Nidos gyvenvietė yra unikali vieta turizmui. Tai išskirtinio gamtos grožio kampelis, kuris tapo traukos centru. Galima šią vietą pasiekti automobiliu arba plaukti laivu į Nidą. Čia daugybė vietų, kurias galima aplankyti bei puikiai praleisti laiką.

Nida – kurortas, kuris kasmet sulaukia iki 300 tūkstančių svečių. Ši gyvenvietė jau daugelį metų yra turistų traukos centras. Tam, kad suprastume kokia ji ypatinga, galima paminėti tai, kad Kuršių nerija, kurioje įsikūrusi Nida, yra UNESCO pasaulio paveldo sąraše. Štai kodėl čia traukia vis daugiau ir daugiau smalsių turistų iš įvairių pasaulio kampelių.

Pažintį su Nida dera pradėti nuo gyvenvietės centro. Tai architektūros kampelis, kuriame galima pasigrožėti ne tik šiuolaikiškais statiniais, bet ir žvejų sodybomis. Be to, čia galima rasti įvairių pramogų, kurios visuomet trauks turistus. Norintys sužinoti daugiau apie žvejų istoriją, turėtų apsilankyti Žvejo etnografinėje sodyboje. Ją rasite einant pakrante link garsiosios Parnidžio kopos. Verta paminėti, kad ši kopa yra ypatinga vieta, kurią gausiai lanko turistai. Be to, Parnidžio kopa yra ne tik Nidos, bet ir visos Kuršių nerijos lankomiausias objektas. Taigi, bent vieną kartą būtinai reikia ant jos užlipti ir pasigrožėti atrastu gamtos grožiu. Turistų patogumui ant kopos viršūnės yra įrengta apžvalgos aikštelė. Taip pat apsižvalgius iškart į akis krenta Saulės laikrodis. Lankytinų objektų sąrašas tuo nesibaigia. Čia pat, šiaurinėje Parnidžio kopos papėdėje, yra dar viena graži vieta. Tai – Tylos slėnis. Dar vienas įspūdingas slėnis slypi pietinėje kopos dalyje. Jis vadinamas Mirties slėniu. Visas gražiausias vietas galima pasiekti plaukiant laivu į Nidą. Be to, pakeliui galima bus mėgautis nuostabiais gamtos vaizdais.

Be nuostabios gamtos kurortas savo svečiams siūlo daug pramogų. Populiariausios susijusios su vandens sportu. Čia kasmet susirenka daugybė buriuotojų, burlentininkų ir jėgos aitvarų mėgėjų. Taip pat savo jėgas galima išbandyti ir su parasparniais. Norintys ramesnės veiklos galės mėgautis ramiais pasivaikščiojimais pėsčiomis ar išbandyti šiaurietiško ėjimo malonumus. Taip pat čia galima puikiai pasivažinėti dviračiais ar riedučiais, o išalkus siūloma suvalgyti gardžios rūkytos ar keptos žuvies, kuri tampa neatsiejama Kuršių marių dalimi.

Daug vietų yra Kuršių nerijoje, kurias galima aplankyti. Turizmas šioje Lietuvos dalyje klesti. Kasmet čia apsilanko daugybė lankytojų. Tarp kurių ne tik lietuviai, bet ir užsienio šalių gyventojai, kurie jau spėjo įvertinti mūsų šalies gamtos grožį.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Dažniausiai renkamės aktyvų laisvalaikį: https://baidariu.lt/baidariu-nuoma/ Esant gražioms vasaros dienoms visada malonu plaukioti. Dažniausiai plaukiojame kartu su šeima . Plaukiojimas su baidarėmis visada palieka neišdildomus atsiminimus todėl plaukiojame gana dažnai.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *