Kaip įsigyti naują būstą, tačiau nesusiveržti per daug diržų?

Poreikis gyventi savo svajonių namuose yra visiškai natūralus. Ir tuo pačiu sveikintinas. Juk tokiu atveju galėsite gerai jaustis ir tuo pačiu būti ramiu, kad gaunate tai, ko reikia, kad Jūsų gyvenimas būtų tobulas. Tiesa, naujas būstas Vilniuje dažniausiai gąsdina savo kainomis. Ir įvertinus tai, kad butas tarnaus ilgus metus – kainos vizualiai atrodo mažesnės. Tačiau pinigų reikia.

O kaip įsigyti būstą, kad finansine prasme netektų kiekvieną mėnesį bijoti, kad nepavyks išsimokėti? Šiame straipsnyje – kelios pasirinkimo galimybės Jums.

Subsidijos – ne visada tinkama galimybė

Naujas būstasŠiuo metu labai dažnai tenka girdėti apie subsidijas, kurios yra teikiamos naujoms šeimoms, kurios renkasi gyvenimą rajone. Taip, tai puikus būdas įsitvirtinti, tačiau siūlome nepamiršti, kad su jomis naujas būstas Vilniuje tikrai nebus gaunamas. Kodėl? Kadangi sostinė yra viena tų vietų, kur kompensacija nėra teikiama.

Žinoma, verta plačiau pasidomėti ir kitomis subsidijos galimybėmis. Jos taikomos asmenims, kurie anksti neteko tėvų arba tiems, kurie turi tik dalinį darbingumą. Dažniausiai reikia atitikti nemažai aspektų. Tačiau skyrus laiko smulkmenoms – galėsite sumažinti pačias pirmas įmokas, dažniausiai – pradinį įnašą.

Paskola – geriausias pasirinkimas

Natūralu, kad šiais laikais butai dažniausiai perkami su paskola. Tai yra visiškai natūrali praktika. Tačiau nepamirškite kad paskola turi būti racionalaus dydžio. Dažniausiai problemos ir kyla tada, kai žmogus ima labai dideles paskolas ir kiekvieno mėnesio įmokos jam tampa labai didelės ir tuo pačiu varginančios. Būtent tai dažniausiai ir kelia įvairias baimes. Štai todėl ieškodami būsto nepamirškite, kad egzistuoja tam tikros kainos ribos, kuriomis siūlome naudotis.

Tarkitės su specialistais

Galiausiai – visada verta tartis su specialistais, kurie dažniausiai išmano ne tik mokestinius niuansus, tačiau ir žino – kuriose vietose galima kuo daugiau sutaupyti. Šiuo metu rinkoje yra ne vienas nepriklausomas ekspertas, kuris gali suteikti daug naudingų patarimų ir tuo pačiu padėti ne tik greitai gauti paskolą, tačiau taip pat ir išsamias konsultacijas, kurios padės sutaupyti mokant notarui ar kitoms paslaugoms.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *