Naudoti traktoriai – puikus verslo kaštus mažinimas!

Ši tema yra laibai svarbi kiekvienam ūkininkui, o tuo labiau pradedančiajam. Šiai laikais yra kuriama įmantriausia žemės ūkio technika, kuriuose yra įvairiausių prietaisų smarkiai pakeliančių žemės ūkio komfortabilumą. Tačiau yra vienas „ bet“. Nauja žemės ūkio technika kainuoja labai brangiai, už vieną kombainą ar traktorių gali tekti susimokėti net virš šimto tūkstančio eurų, o ką daryti kai reikia daug technikos, tuomet investicijos gali siekti milijonus. Skaičiai atrodo kraupiai, ypač pradedančiajam ar smulkiam ūkininkui. Štai kodėl naudoti traktoriai yra puiki išeitis visiems, norintiems sutaupyti. Naudota žemės ūkio technika kainuoja perpus ir dar mažiau nei nauja technika, taigi, galite tik įsivaizduoti kiek pinigų jūs galite sutaupyti.

TraktoriaiKai kurie galbūt mano, kad viską subsidijuoja Europos Sąjungos lėšos. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Dažnu atveju, bent dalį sumos privalo susimokėti pats ūkininkas, o smulkiems ūkininkams, neturintiems stambaus ūkininko statuso yra dar didesnių apribojimų, trukdančių maksimaliai pasinaudoti Europos Sąjungos skiriamomis lėšomis plėsti Lietuvos žemės ūkiui. Bet kokiu atveju, nesvarbu jūsų, kaip ūkininko, socialinis statusas, bent dalį pinigų privalėsite turėti savų santaupų, taigi, išlaidos vis tiek bus labai didelės.

Naujausią žemės ūkio techniką perka arba jau prasigyvenę arba labai daug pradinių lėšų turintys nauji ūkininkai. Kitais atvejais, net ir su Europos Sąjungos skiriamomis lėšomis, yra, naujausios technikos kainos yra sunkiai įkandamos. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl naudoti traktoriai yra labai paranku kiekvienam ūkininkui. Tai jums gali sutaupyti didžiulius pinigus, už kuriuos galite nusipirkti kur kas daugiau techninės įrangos arba investuoti kitus, kas jums gali atnešti kur kas didesnę grąžą nei perkant naujausią žemės ūkio techniką, kuriose yra daug nereikalingų įrenginių, už kuriuos vis tiek privalėsite susimokėti.

Jeigu esate užsidegęs noru ir ryžtu pirkti tik pačią naujausią žemės ūkio techniką, pagalvokite iš naujo ar tai tikrai jums bus naudinga. Dažnai ūkininkai klysta manydami, kad nauja įranga yra kur kas pranašesnė už kelerių metų senumo. Tai tikrai nėra tiesa, jūs tiesiog papildomai mokate už daiktą vien todėl, kad jis yra visiškai naujas. Naudoti traktoriai yra labai populiarūs Lietuvoje, nes tai leidžia sutaupyti didžiulius pinigus, kuriuos gali skirti kažkam kitam, nešančiam daugiau pelno, o vėliau, kai matysite, kad esate pakankamai išsiplėtę, galėsite pirkti naujausią žemės ūkio techniką, nesukdami galvos ar vis dar turėsite pinigų, kurių taip pat reikia kitiems segmentams.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Teisinga informacija, bet visada yra rizika perkant panaudotą techniką. Reikia įsitikinti, kad ankstesnis savininkas tinkamai prižiūrėjo techniką, laikė tinkamose sąlygose, angaruose ar kituose garažuose. Taip galima įsitikinti, kad ir toliau naudota technika tarnaus.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *