„Sixt Leasing“ – galimybė pajusti tikrą komfortą

Sixt leasingAutomobilių nuoma atveria galimybes išgyventi tikrą komfortą keliaujant. Tai ypač praktiškas pasirinkimas vasarą, kai planuojame ilgesnes išvykas su šeima ar kitais artimais žmonėmis. Automobilių nuomos kompanija „Sixt Leasing“ visada gali pasiūlyti patį praktiškiausią pasirinkimą bet kurioje situacijoje.

Didžiulis pasirinkimas

Automobilių nuomos įmonės siūlo išskirtinį pasirinkimą: daugiau nei 10 tūkstančių automobilių markių ar modelių. Tai reiškia tik vieną – tinkamą transporto priemonę čia ras net patys įnoringiausieji. Norint išsinuomoti automobilį pakanka palikti žinutę internetinės svetainės lange. Įmonės atstovai susisieks netrukus ir pagal išsakytus poreikius ir lūkesčius pasiūlys pačius geriausius variantus.

Vasaros metu siekiant išsinuomoti automobilį patartina padaryti tai kaip įmanoma anksčiau. Šiuo laikotarpiu yra pats pikas. Išankstinė rezervacija visada reikš ir didesnį pasirinkimą. Nuomos sutartys šiuo metu yra labai lanksčios. Tad tais atvejais kai kils noras pratęsti sutartį, visiškai pakaks susisiekti su įmonės atstovu ir pranešti apie savo ketinimus.

„Sixt Leasing“ – nauji atradimai

Automobilių nuoma ypač paklausus dalykas tiems, kurie siekia mėgautis išskirtiniu patogumu ir neapsikrauti naujais kreditais. Kam reikia dar vienos paskolos automobiliui, kai yra svarstoma apie būsto įsigijimą. Juk tuomet ne tik sumenkinsime savo šansus tikėtis artimiausiu metu įsikelti į savo naują būstą, bet ir prisiimsime ilgus metus truksiančius įsipareigojimus. Kaip galima savo gyvenimą susiplanuoti dešimtmečiui, kai neturime net artimiausių metų plano. Tad tiems, kurie labiau mėgsta gyventi spontaniškai, sprendimus priimti ekspromtu, automobilio nuoma būtų pats išmintingiausias sprendimas.

Nuomai per mėnesį pakaks išleisti tik kiek daugiau kaip 200 eurų. Už šią sumą bus galima mėgautis naujutėlaičiu automobiliu, nesukant galvos dėl būtinų draudimų ar techninės apžiūros. Tuo pasirūpina nuomotojai. Taip pat visada galima pasirinkti ir minėtos kompanijos siūlomas papildomas paslaugas, tarkim, padangų keitimą, periodinius techninius aptarnavimus, pakaitinį automobilį. Jei pasitaikytų kelionėje tokia situacija, kai prireiktų pagalbos kelyje, tuo operatyviai gali pasirūpinti pats nuomotojas.

Išsinuomoti automobilį galima bet kuriuo paros metu, nes „Sixt Leasing“ atstovai dirba visą parą. Su jais galima susisiekti labiausiai priimtinu būdu: elektroniniu paštu ar telefonu.

Nuomos privalumai

Po mėnesio nuomos galima rinktis ir kitą automobilį – visiškai nebūtina pratęsti nuomos sutarties dėl to paties automobilio. Ši laisvė leidžia pajusti esminį skirtumą tarp perkamo ir nuomojamo automobilio. Naujus automobilius pirkti apskritai yra ne itin racionalus sprendimas, jei savo banko sąskaitose neturime kelių milijonų. Visgi net ir tie, kurie gali sau leisti visiškai neskaičiuoti išlaidų, vis dažniau ryžtasi rinktis būtent veiklos nuomą.

„Sixt Leasing“ suvokdama ir verslo atstovų poreikius geba pasiūlyti ir komercinį paketą. Nuomos mokestis nekis visu nuomos laikotarpiu. Šiuo atveju jį lems automobilio pirkimo kaina, jo likutinė vertė veiklos nuomos pabaigos metu, taipogi tai priklausys ir nuo pasirenkamų papildomų paslaugų.

Veiklos nuomos su pageidaujama priežiūra mėnesinis mokestis bus kiek didesnis negu išperkamosios nuomos ar paprastos veiklos nuomos, kadangi visos paslaugos, susietos su automobiliu, yra įskaičiuojamos į mėnesinę įmoką. Minėtas pasirinkimas teikia aibes privilegijų: galima jaustis garantuotam dėl fiksuotų mėnesinių mokėjimų. Tai leidžia nesunkiai planuoti pinigų srautus, ir visas su automobiliu susijusias išlaidas, nes jos būna įtraukiamos į sąskaitą, kuri pateikiama kas mėnesį. Joje būna įskaičiuojamos visos suteiktos paslaugos. Taip pat siūlomas ir vienas nemokama skambutis, kurį galima padaryti visiškai nepriklausomai nuo paros meto.

Be to, tokiu būdu garantuojamas komfortas ir priežiūra – bet kuriais klausimais, kurie tik kyla dėl išnuomoto automobilio, rūpinasi būtent „Sixt Leasing“. Vertingų privalumų galima tikėtis net ir tada, kai yra nuomojamas vienintelis automobilis. Naudą reiškia ir nieko bendro su balansu neturintys įsipareigojimai, kadangi automobilis nuomojamas, jo neperkama.

Pasibaigus sutarčiai, klientai turi visas galimybes rinktis: grąžinti automobilį ar pasirinkti naują, pratęsus sutartį toliau mėgautis automobiliu, ar įvardinti jo pirkėją.

Minėta kompanija kaip didžiausias lengvųjų transporto priemonių pirkėjas Lietuvoje sulaukia kur kas geresnių privilegijų bei nuolaidų ne vien iš jų pardavėjų, taip pat ir iš paslaugas teikiančių įmonių kitose Baltijos šalyse.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *