Sukurkite kokybišką produkto etiketę

Žinokite, kas Jūsų rankose

Produkto etikečių kūrimasĮsigydami tam tikrą daiktą mes stengiamės sužinoti, kokioje šalyje jis buvo pagamintas, kokios medžiagos įeina į sudėtį, kiek laiko galime tikėtis kokybiško veikimo. Visą šią informaciją mums suteikia gaminius ženklinančios etiketės, kurių sukūrimui reikalingi etikečių spausdintuvai. Žymėjimai taip pat atlieka dar vieną svarbią funkciją. Jie nurodo saugų gaminio naudojimo būdą, bei įspėja mus, ko neturėtume daryti su vienu ar kitu gaminiu. Taigi, nors dažnai etiketėms nesuteikiame didelės reikšmės, iš tiesų jos atlieka svarbią informacinę funkciją, kuri leidžia mums sužinoti, ar prekė tenkina mūsų poreikius, bei įspėja apie pavojingus veiksmus, todėl ypač svarbu užtikrinti, kad etiketė būtų kokybiška ir nesukeltų jos naudotojams nepatogumų.

Etikečių spausdintuvų pasirinkimas

Norintiems įsigyti etikečių spausdintuvą PRINTMARK siūlo gausų šių įrenginių pasirinkimą, kuris patenkins kiekvieno kliento poreikius. Standartiniai, pramoniniai, nešiojami, tekstiliniai, spalvoti, korteliniai etikečių spausdintuvai – tai tik nedidelė siūlomų paslaugų dalis. Kiekvienoje spausdintuvų grupėje galėsite pasirinkti iš Jus tenkinančių gamintojų ( TSC, TOSHIBA, CMM ) , spausdinimo raiškos, greičio bei matmenų taip pat mąstydami apie vietą, kurioje įkursite šį įrenginį, galėsite pasirinkti tinkamus prietaiso matmenis. PRINTMARK stengiasi užtikrinti kainos ir kokybės santykį bei suteikti savo klientams reikiamą informaciją ir naudingus patarimus, padedančius priimti galutinį sprendimą. Specialistai taip pat parinks Jūsų poreikius atitinkančią etikečių spausdinimo programą, apmokys ja naudotis, bei teiks techninę priežiūrą.

Kitos paslaugos

PRINTMARK Jūs taip pat galėsite įsigyti etikečių suvyniotuvą, išorinį etikečių laikiklį, etikečių karpytuvą ir kitus priedus. Galbūt Jūs ieškote ne etikečių spausdintuvo, o klijavimo įrenginių, tuomet Jums bus suteikta galimybė pasirinkti iš įvairių klijavimo mašinų ( rankinių, pusiau automatinių, automatinių ). Tai leis Jums būti greitesniems ir lankstesniems už kitus, užtikrins kokybišką sudėtingų formų gaminių ženklinimą, palengvins rankų darbą, todėl darbuotojai galės rūpintis kitomis gamybos procedūromis, ar turės šiek tiek daugiau laiko poilsiui. Jei ir tai nėra Jūsų ieškoma prekė, tuomet galbūt Jūsų poreikius patenkins dažančios juostelės ar tekstilinės, lipnios etiketės.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *