10 priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti elektrinį pjūklą

Jie yra greiti ir lengvi

Rankiniai įrankiaiElektriniai grandininiai pjūklai yra daug lengvesni už rankinius. Todėl juos lengviau nešiotis ir naudoti ilgesnį laiką. Tai ypač naudinga žmonėms, kuriems tenka ilgai pjauti ir kirsti medžius, pavyzdžiui, miško darbininkams. Elektriniai pjūklai taip pat yra daug greitesni už rankinius. Taip yra daugiausia dėl didesnės elektros variklio teikiamos galios, todėl pjūklas gali suktis daug didesniu greičiu. Rankiniu grandininiu pjūklu perpjauti tą patį pjuvenų kiekį užtrunka daug ilgiau nei elektriniu grandininiu pjūklu. Elektriniai grandininiai pjūklai taip pat gali būti labai naudingi pjaunant medžius uždarose erdvėse, pavyzdžiui, soduose arba tarp namų. Rankiniais grandininiais pjūklais tokiose vietose manevruoti daug sunkiau nei elektriniais grandininiais pjūklais.

Jiems nereikia daug fizinės jėgos

Naudojant rankinį grandininį pjūklą reikia daug fizinės jėgos, o tai gali būti sudėtinga žmonėms, kurių viršutinė kūno dalis yra silpna arba visai nesunki. Elektriniam grandininiam pjūklui paleisti, pjauti ar nešti nereikia per daug jėgos. Žmonėms, turintiems mažiau jėgos, valdyti elektrinį grandininį pjūklą yra daug lengviau nei rankinį. Elektriniai grandininiai pjūklai taip pat turi teleskopines rankenas, kurios padeda sumažinti jėgą, reikalingą jiems valdyti. Elektrinis pjūklas ir specialistų patarimai. Dar vienas elektrinių grandininių pjūklų privalumas yra tas, kad jie turi automatinį atgalinio smūgio stabdiklį, kuris apsaugo pjūklą nuo atgalinio smūgio į naudotoją. Atgalinis smūgis yra dažna rankinių grandininių pjūklų problema, dėl kurios dažnai galima patirti rimtų sužalojimų. Naudojant elektrinį grandininį pjūklą dėl atatrankos nerimauti nereikia. Pjūklai ir rinkos naujovės. Plačiau: https://specialist.lt/rankiniai-irankiai-rankiniai-pjuklai puslapyje.

Mažesnė vibracija ir triukšmas

Vibracija yra pagrindinė rankinių grandininių pjūklų problema. Vibracija gali sukelti nuovargį ir apsunkinti grandininio pjūklo valdymą, todėl gali padidėti traumų rizika. Elektriniai pjūklai, kiek ilgai jie tarnauja? Kita vertus, elektriniai grandininiai pjūklai ne taip stipriai vibruoja, todėl juos saugiau ir lengviau naudoti ilgą laiką. Elektriniai grandininiai pjūklai taip pat turi įmontuotą vibracijos mažinimo sistemą. Šią sistemą sudaro vibraciją slopinanti rankena ir vibraciją slopinantis variklio laikiklis. Triukšmas – dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis rankinį ir elektrinį grandininį pjūklą. Rankiniai grandininiai pjūklai yra labai triukšmingi, o tai gali būti labai erzinantis veiksnys, apsunkinantis darbą uždarose erdvėse. Tai ne problema elektriniams grandininiams pjūklams, kurie yra daug tylesni už rankinius. Pjūklas už gerą kainą.

Nereikia nuolat papildyti degalų

Naudojant rankinius grandininius pjūklus reikia nuolat pildyti degalų, o tai gali būti tikras vargas. Šios problemos nekyla naudojant elektrinius grandininius pjūklus, kurie paprastai varomi elektros varikliu. Elektrinių grandininių pjūklų akumuliatoriaus veikimo laikas ilgesnis nei rankinių. Dėl to juos patogiau naudoti, nes nereikia rūpintis nuolatiniu degalų papildymu. Galite tiesiog įjungti pjūklą į elektros tinklą, kai jo akumuliatorius pradeda išsikrauti, ir jis bus visiškai įkrautas, kai vėl būsite pasiruošę jį naudoti. Rankinis pjūklas ir kiti įrankiai.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *