5 nišiniai kvepalai, apie kuriuos reikia žinoti

Ekologiška parfumerija: Byredo

"Byredo" įkūrėjas ir kūrybos direktorius Benas Gorhamas yra save vadinantis "keliaujančiu alchemiku", kuris nuo pat vaikystės renka ingredientus iš viso pasaulio. Dabar šie ingredientai naudojami jo kuriamų kvepalų, kuriuos įkvėpė aplankytų vietų kultūra ir tradicijos, gamybai. Gorhamas yra sakęs, kad siekia kurti "futuristinę parfumeriją", siūlydamas "nežemiškus" ir "panašius į ateivių" kvapus. Visi "Byredo" kvepalai taip pat yra sertifikuoti kaip ekologiški, o 90 % jų sudedamųjų dalių gaunama iš atsinaujinančių išteklių. Prekės ženklas glaudžiai bendradarbiauja su tiekėjais, siekdamas užtikrinti, kad ingredientai būtų gaunami tvariai, taip pat įsipareigojo už kiekvieną parduotą buteliuką padovanoti vieną medį. Be to, "Byredo" bendradarbiauja su įvairiomis ne pelno siekiančiomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis visame pasaulyje, įskaitant Jungtines Tautas ir "Rainforest Alliance". Byredo menininkai bendradarbiauja su bendruomenėmis, siekdami suteikti žmonėms daugiau galimybių ir ugdyti jų kūrybinį potencialą pasitelkiant meną. Amourdevil.com daugiau gerų pasiūlymų.

Arabiškas moskvičius: Mancera

Chanel"Mancera" – tai meksikiečių "arabeska" parfumerija, kuri išsiskiria ne tik savo pakuotėmis, bet ir kvapais. Prekės ženklo buteliukai kruopščiai gaminami rankomis, pasižymi sudėtingais raštais ir gražiomis spalvomis. Jie patys savaime yra meno kūriniai, be to, jie ne tik gražūs, bet ir utilitarūs – kiekvienas buteliukas turi specifinį atidarymo, pilstymo ir uždarymo būdą, kad šis procesas būtų kuo malonesnis. Mancera taip pat bendradarbiauja su Meksikos menininkais ir dizaineriais, kurie patys rankomis kuria butelius. Prekės ženklas taip pat bendradarbiauja su įvairiais menininkais, kad sukurtų unikalius kvapus, tarp jų – Francisco Toledo ir Leonor Carnevale.

Laban parfumerija: Epurer

Paryžiuje įsikūrusi "Epurer" yra ekologiška laboratorija, kurioje maišomi ekologiški ir laukiniai ingredientai, kad būtų sukurti originalūs kvapai, kurie "nepanašūs į nieką, ko dar niekada nekvepėjote". "Epurer" įkūrėja ir parfumerė Justine Epurer yra sakiusi, kad norėjo sukurti kvepalus, kurie būtų "gryni, subtilūs, skaidrūs ir poetiški", o tai yra ryškus kontrastas "perdozuotiems" ir "pervirškintiems" kvapams, kurie paplitę masinėje rinkoje. Vengdama sintetinių ingredientų ir priedų, Epurer kuria kuo natūralesnius kvapus. Nišiniai kvepalai | AmourDevil – nepraleiskite progos sutaupyti.

Kusmi kvepalų namai: Franck

Franck yra pirmieji kvepalų namai, įsikūrę Rusijoje, o jų kvepalai įkvėpti Rusijos kultūros ir gamtos. Daugiausia dėmesio skirdama natūraliems ingredientams ir amatininkų technikai, "Franck" kuria kvepalus, kurie yra unikalūs savo kvapu ir sudedamosiomis dalimis. Franck" įkūrėjas ir parfumeris Nicolas Boucher yra sakęs, kad nori, jog jo kvepalai būtų "kupini gyvybės, aromato ir spalvų". Kvepalai "Franck's" gaminami rankomis, o ingredientai gaunami iš viso pasaulio.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *