9 geriausi plaukų džiovintuvai skirtingiems plaukų tipams

Sulankstomas dziovintuvasNesvarbu, kokio tipo plaukus turite, tinkamas džiovintuvas gali viską pakeisti. Geras plaukų džiovintuvas sutrumpins džiovinimo ir formavimo laiką. Be to, plaukai bus švelnūs ir nesipūs. Šiuo metu rinkoje yra daugybė įvairių tipų plaukų džiovintuvų – nuo joninių iki dviejų įtampų. O turint tiek daug pasirinkimų, gali būti sunku žinoti, kuris iš jų jums tinkamiausias. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie įvairias plaukų džiovintuvų savybes ir kaip jos gali paveikti jūsų išvaizdą ir stilių. Taip pat apžvelgsime kelis geriausiai įvertintus gaminius, kad padėtume jums rasti tinkamiausią. Plauku dziovintuvas ir rinkos tendencijos.

Ko ieškoti perkant plaukų džiovintuvą

Kai perkate plaukų džiovintuvą, norėsite pagalvoti apie kelis dalykus. Štai keletas svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų turėti omenyje apsiperkant. – Variklio greitis: nuo plaukų džiovintuvo variklio greičio gali labai priklausyti, kaip greitai ir efektyviai jis džiovina plaukus. Didesnio greičio varikliai orą per plaukus praleidžia greičiau, o tai reiškia, kad plaukai mažiau pažeidžiami ir geriau išlaikomas stilius. – Galingumas: Plaukų džiovintuvo galia taip pat turi įtakos džiovinimo trukmei. Didesnis galingumas leis greičiau išdžiovinti plaukus ir kartu sumažins jų pažeidimus. – Antgalių priedai: Plaukų džiovintuvo antgalių priedai turi didelę reikšmę formuojant plaukus. Tokie priedai, kaip difuzoriai ir koncentratoriai, gali pakeisti oro srautą pagal jūsų poreikius. – Jūsų plaukų tipas: Kai kurie džiovintuvai geriau tinka tam tikrų tipų plaukams nei kiti. Pavyzdžiui, jei turite garbanotus plaukus, jums reikia džiovintuvo su difuzoriaus priedu. Jei turite storus plaukus, galbūt norėsite ieškoti plaukų džiovintuvo su platesniu antgaliu.

Besisukantys peiliai

Kai kurie geriausi plaukų džiovintuvai turi besisukančius peilius, kurie gali padėti švelniai pakelti plaukus juos džiovinant. Tai gali padėti lengviau formuoti plaukus ir išgauti glotnią, tolygią išvaizdą. Ši funkcija būna tiek laidinių, tiek belaidžių versijų. – Privalumai: Sukamieji peiliai puikiai padeda pakelti plaukus ir atsikratyti garbanotumo. Jie ypač naudingi žmonėms, turintiems garbanotus plaukus, kuriems reikia padėti ištiesinti garbanas. – Trūkumai: Ypač jei naudojate per aukštą karščio lygį. Kad išvengtumėte pernelyg didelės žalos, būtinai palaikykite žemą džiovintuvo temperatūrą naudodami šio tipo priedą. – Verdiktas: Jei turite garbanotus arba banguojančius plaukus ir norite juos ištiesinti, besisukantys peiliai yra puikus priedas. – Pastaba: besisukantys peiliai kartais dar vadinami sukamaisiais arba svyruojančiais peiliais.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *