Kaip išryškinti fotografijas ant drobės ir paversti jas menu

Skaitmeninė fotografija iš naujo apibrėžė vaizdų fiksavimo meną. Dabar fotografai gali padaryti kelis kadrus per sekundės dalį, programine įranga priartinti objektą ir redaguoti nuotraukas, kad pašalintų bet kokias dėmeles ar fono triukšmą. Trumpai tariant, skaitmeninė fotografija palengvino nuotraukų darymą kaip niekada anksčiau. Su šia nauja skaitmenine era fotografams atsiveria įdomios galimybės: kaip galime panaudoti skaitmeninių fotoaparatų paprastumą ir universalumą menui kurti? Galbūt kurdami kitą meno rūšį – perkeldami nuotraukas ant drobės ir paversdami jas paveikslais. Eksperimentuodami su įvairių rūšių nuotraukų perkėlimais, taip pat galite išvystyti savo nuotraukas ant drobės ir paversti jas meno kūriniais. Šiame tinklaraščio įraše rasite naudingų patarimų, kaip tai padaryti! Plačiau: https://drobiunamai.lt puslapyje.

Ką reikia apsvarstyti prieš perkeliant nuotraukas į drobę

DrobėsPrieš pradėdami nuotraukų perkėlimą turėtumėte apsvarstyti keletą dalykų. Pirma, turėtumėte nuspręsti, kokias nuotraukas norite perkelti. Gera taisyklė – rinktis nuotraukas, kurios jums turi sentimentalią vertę. Perkėlus tokio tipo nuotraukas, jūsų meno kūriniui bus suteiktas asmeninis akcentas. Tai gali padėti sukurti ryšį tarp jūsų ir žiūrovo. Toliau turėtumėte pagalvoti apie medžiagas, kurias naudosite perkėlimo procesui. Dažniausiai jums reikės specialaus nuotraukų perkėlimo rinkinio, kurį sudaro perkėlimo popierius, gremžtukas ir vinilinis arba specialus fotopopierius. Taip pat reikės šviesos dėžės, kompiuterio ir spausdintuvo nuotraukoms atspausdinti bei teptuko apsauginiam sluoksniui padengti, kai nuotrauka bus perkelta. Paskutinis dalykas, apie kurį reikia pagalvoti, yra nuotraukos perkėlimo dydis. Savo drobės dydį turėtumėte pasirinkti pagal galutinį atspausdintos nuotraukos dydį. Užsisakykite fotografijas ant drobės: https://drobiunamai.lt/fotografijos-ant-drobes yra daugiau pasiūlymų.

Kas yra nuotraukų spausdinimas ant drobės?

Nuotraukų spausdinimas ant drobės – tai smagus ir kūrybiškas būdas perkelti mėgstamas skaitmenines nuotraukas ant medžiaginės drobės. Šią techniką galite naudoti kurdami nuostabius meno kūrinius namams, biurui ar dovanai kažkam ypatingam. Yra keletas nuotraukų spausdinimo ant audinio būdų, pavyzdžiui, perkėlimas, audiniai ir dažai. Tolesniuose skyriuose bus aptartas kiekvienas iš šių būdų. Nuotraukų spausdinimas ant drobės yra puikus būdas eksponuoti mėgstamas nuotraukas, ypač jei nenorite jų įrėminti ar kabinti ant sienos. Šis metodas yra puikus būdas sukurti meną iš mėgstamų nuotraukų, taip pat tai puikus būdas vaikams (ir suaugusiesiems!) pasitelkti savo kūrybiškumą ir iš nuotraukų sukurti ką nors gražaus ir ilgalaikio.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *