Svetainės baldai su floristikos elementais

Nors daugybėje interjero stiliaus kataloguose dar pamatysite vaizdus su skandinavišku minimalizmu, iš tiesų jau pamažu į madą grįžta žmonių išsiilgti jaukūs svetainės baldai. Tą mums rodo ir apie tai galime puikiai kalbėti, pažiūrėję, kaip atrodo naujausias produktų katalogas kone kiekvieno tikrai rimto baldų gamintojo. Iš tiesų, nemažai baldų jau yra su visiškai kitokiais, jaukiais ir maloniais akiai elementais. Šį kartą kalbamės apie tai, kas yra svetainės baldai su floristikos elementais – su gėlių raštais.

Minkštas baldų komplektas ir gėlės

Galerijos pasiūlymaijeigu įsivaizduojame baldus, ant kurių būtų kažkokie gėlių požymiai, lengviausiai turbūt tai matome kaip minkštus svetainės baldus, ant kurių gobeleno gali būti koks tik nori nuostabus spalvotas raštas. Taigi, jeigu tikrai norite, kad tokie baldai stovėtų jūsų svetainėje, jūs galite tai gana lengvai pasiekti. Tereikia juos įsigyti iš pačių geriausių gamintojų ir turėsite baldus, apie kuriuos svajojate. Kokie tai raštai? Jeigu seniau mes galėdavome matyti sofas, minkštus kampus, pufus ir fotelius, aptrauktus raštais, kuriuose atsargiai, keistais trafaretais virtę, matydavosi gėlių raštai, tai dabar matome, kad tos gėlės skleidžiasi kaip žiemos sode. Čia ant gobeleno matysis patys stambiausi ir labai spalvingi dideli gėlių raštai. Milžiniški prasiskleidę gėlių žiedai, jų lapai. Fonas bus užpildytas balta, juoda ar kokia nors kita spalva, o gal net imituos kažkokią natūralią aplinką, kurioje auga gėlė, ir gobelenas atrodys kaip fototapetas. Štai taip ryškiais ir nepaneigiamais pavidalais grįžta floristikos elementai į interjerą.

Raižiniai ant medienos

Taigi, paprasčiausia ir yra padaryti tuos elementus ant gobeleno, dar užmesti ir iš panašaus audinio pasiūtaspagalvėles arba apsiriboti vien tik daugybė gėlėtų pagalvėlių ant minkštų svetainės baldų. Tačiau naujausias dizainerių svetainės produktų katalogas nustebins, jog niekas neketina saikingai taupyti, laikytis minimalistikos ar išlaikyti balansą. Jeigu gėlės, tai gėlės. Atrodo, taip pasakė interjero dizaineriai šiais metais ir padarė, ką norėjo labiausiai – sukūrė puikius baldus, kurie žydi lyg gėlės. Todėl gėlių raštai atsiranda ne tik ant pačių gobelenų, bet ir ant medinių stalų kojų, ant atlošų fotelio, ant medinių detalių ir pačiuose foteliuose, svetainė sekcijose, komodose. Panašu, kad raižiniai ant medienos iš tiesų yra dar vienas būdas kaip viduramžiais perteikti gražiausio pasaulio dalyko, gamtos, pojūtį šiame nuostabiame kambaryje – svetainėje, kur kiekvienas nori pailsėti, atsipalaiduoti ir pasijusti tikrai jaukiai.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *