Dujinė įranga ir jos privalumai

Įeškant pigesnės keliavimo alternatyvos, dujine iranga automobilyje turėtų būti puiki benzino ar dyzelinio kuro alternatyva. Taigi tie, kurie nori sutaupyti kurui, turėtų pasvarstyti apie galimybę automobilyje susimontuoti ir dujinę įrangą ir taip papildyti savo kišenę bei prisidėti prie aplinkos tausojimo.

"Flameris" dujinė įranga

Dujinė įranga automobiliamsBRC dujinę įrangą aštuntajame dešimtmetyje sukūrė italų bendrovė ir ši tapo tikra revoliucija tarp automobilių savininkų. Iki šiandienos ši įranga pripažįstama viena geriausių pasaulyje, o savo techiniais rodikliais, sumontavimo specifika vis dar lenkia daugelį kitų gamintojų. Jau daugiau nei penkiolika metų dirbanti Šiauliuose lietuvių įmonė „Flameris“ užsiima dujų įrangos montavimu ir yra pasiruošusi ne parduoti brangiausią produktą, o kurti kolegišką santykį su klientu, parinkti jam patį optimaliausią variantą, pateisinantį visus jo lūkesčius. „Flameris“ užsiima dujinės įrangos montavimu, remontu ir diagnostika, o klientams montuodami kokybišką įtališką BRC dujinę įrangą garantuoja ilgaamžiškumą ir ekonomiškas sąnaudas. Įmonėje dirba daugiametę patirtį turintys profesionalai, nuolat besitobulinantys ir sekantys naujausią technologijų vystymąsi. Nereikia manyti, kad aštuntajame dešimtmetyje sukurta įranga nė kiek nepasikeitė. Priešingai – jos kūrėjai nuolatos ieško inovatoriškų idėjų, siekia jas įgyvendinti, siekia klientams suteikdami klientams suteikti geriausius produktus, atlieka įvairiausius tyrimus, pritaikytus naujausių modelių automobiliams. Įmonės „Flameris“ taikoma dujinės įrangos kompiuterinė diagnostika paremta Sequent universalia sistema, leidžiančia pasiekti svarbiausius dujinės įrangos sistemos paramentus. Norint sėkmingai įdiegti dujinę sistemą, pritaikyti ją prie automobilio savybių ir išgausi maksimaliausios naudos rezultatą, labai svarbu prieš diegimą įvertinti įvairiausius parametrus, atlikti įvairias derinimo ir programavimo funkcijas. BRC dujinė sistema veikia gana paprastu principu. Jos veikimas paremtas oro ir degalų mišinio valdymu, kurį atlieka ECU originalus benzinas. Taigi, nusprendę sutaupyti, pasirinkti ekonomiškesnį keliavimo būdą ir įsidiegti dujų įrangą į savo automobilį, visų pirma susisiekite su „Flameris“ specialistais ir užpildykite paklausimo formą. Kai specialistai gaus jūsų užpildytą formą, su jumis bus asmeniškai susisiekta. Specialistams bus ypač svarbu aptarti su jumis tam tikrus, su jūsų automobilio parametrais, norimos dujų įrangos modelio, baliono dydžiu susijusius klausimus. Tada, kai bus parinktas tinkamiausias jūsų automobiliui dujų įrangos sistemos variantas, beliks sutarti laiką, kada bus atliktas jūsų dujų sistemos įrengimas, atlikta dujų įpurškimo diagnostika ir galiausiai – galėsite džiaugtis ekonomišku, ekologiškesniu keliavimo būdu. Kadangi įmonė „Flameris“ yra orientuota į ilgalaikį bendradarbiavimą su klientu, komandai svarbu, kad klientas būtų patenkintas rezultatu ir, reikalui esant, įmonei „Flameris“ jis patikėtų dujinės įrangos priežiūrą bei remontą.

Su dujų įranga – pilnesnės kišenės

Vasaros metu užsidirbęs pinigų užsienyje, studentas iš Vilniaus Edvinas internetinėje svetainėje BreakSystem.lt išsirinko ir įsigijo naujas stabdziu kaladeles savo automobiliui. Žinodamas, kad artėja nemažos investicijos į automobilio stabdžių sistemą, vaikinas visą vasarą sunkiai dirbo. Tačiau benzininis variklis sunaudofavo labai daug kuro, taigi kiekvieną dieną nemažai laiko ant ratų praleidžiančiam vaikinui tai gerokai tuštindavo kišenę. Būtent todėl, užsidirbęs pinigų jaunuolis nutarė padaryti svarią investiciją į ateitį ir susimontuoti dujinę įrangą. Jo nepabijojo tai, kad dujinę įrangą turintis automobilis gali kiek sunkiau užsivesti bei padidėjęs bendras automobilio svoris gali kiek apriboti judėjimo greitį. Svarbiausia Edvinui buvo tai, kad išlaidos kurui ateityje bus ženkliai mažesnės. Šį sistemos montavimo darbą Edvinas patikėjo įmonei „Flameris“ ir profesionalaus, kolegiško ir kruoptaus „Flameris“ vaikinų darbo dėka, Edvinas šiandien jau antrus metus važinėja su puikiai sumontuota dujine iranga. „Mano sunkus vasaros darbas dar niekada nebuvo taip atsipirkęs“- savo puikia investicija džiaugiasi Edvinas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *