Kodėl keičiame stiklus, užuot juos remontavę?

StiklaiKad vairuodami automobilį galėtumėte mėgautis komfortišku važiavimu, būti tikri savo ir kitų eismo dalyvių saugumu, turite rūpintis tinkama transporto priemonės eksploatacija ir geromis matomumo sąlygomis. Viena jų – kokybiškas priekinis stiklas. Deja, intensyviai naudojama transporto priemonė laikui bėgant dėvisi, tuo pačiu ant stiklo atsiranda įdaužų ir įtrūkimų. Paprastai, norėdami optimalių rezultatų, keičiame stiklus naujais, tačiau ekspertai teigia, kad šis sprendimas ne visuomet yra teisingas. Kartais užtenka atlikti greitą ir nesudėtingą stiklo remontą, kuris ne tik sugrąžins pirmines stiklo savybes, bet ir gerokai sutaupys keitimo metu atsirandančių išlaidų.

Stiklo remontas ar keitimas?

Automobilio stiklų keitimas – gan brangi procedūra, todėl, natūralu, kad dalis servisų jums pasiūlys būtent šią paslaugą, nors jūsų transporto priemonei gali būti sėkmingai atliekami ir remonto darbai. Kad išvengtumėte panašios situacijos, bendraukite su profesionaliais ir rinkoje palankiai vertinamais stiklų meistrais, kurie objektyviai įvertins situaciją ir pasiūlys konkrečiai jūsų atveju tinkamiausią sprendimą. Rinkdamiesi stiklų keitimo meistrus, atkreipkite dėmesį į bendrovės patirtį, darbo metu naudojamas medžiagas ir priemones. Verta pasidomėti ir buvusių klientų atsiliepimais, kurie padės susidaryti pirminę nuomonę.

Jei ant jūsų automobilio stiklo atsirado įtrūkimų, turite žinoti, kad taip, kaip ne visais atvejais reikalingas stiklo keitimas, taip ne visais atvejais gali būti atliekamas ir stiklo remontas. Pažeidimą turi įvertinti minėtosios srities specialistas, kuris gali pateikti objektyvias rekomendacijas. Remontas paprastai atliekamas tuomet, kai įdaužos skersmuo nėra didelis, kai pažeidimas nėra stipriai nutolęs nuo krašto, taip pat – tais atvejais, kai ant stiklo nėra kitų pažeidimų ir nelygumų. Jei priekinis stiklas ilgą laiką nebuvo prižiūrėtas ir yra išvagotas duobių, greičiausiai remontas nepadės išspręsti problemos ir jums bus reikalingi stiklo keitimo darbai. Primename, kad šiuo atveju būtina bendrauti su profesionaliais meistrais, kurių stiklai automobiliams atitinka aukštus kokybės reikalavimus, o naudojama darbo įranga užtikrina produktyvius ir ilgalaikius rezultatus.

Mūsų rekomendacijos

Kadangi stiklo remonto darbai yra kur kas greitesni ir pigesni už stiklo keitimą, atsiradus pirmajam pažeidimui, nieko nelaukite ir kreipkitės į meistrus – taip išvengsite rimtesnių problemų ateityje. Nepamirškite, kad ir maža įdauža gali pradėti plėstis ir apimti visą stiklą. Be to, į ją gali patekti drėgmės ir purvo, todėl pastebėję įtrūkimą, išvalykite jį ir užklijuokite lipnia juosta.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *