Būsto pirkimas Pašilaičiuose

Panašu, kad buto pirkimas sostinėje, niekada nebus bloga investicija, net jeigu pasirinksite rajonus ne pačiame centre. Štai tokios projektų valdytojos kaip AmberCity gali pasiūlyti nemažai įvairių skirtingų butų spektrą. Įdomu tai, kad populiarūs minėtieji butai – Pašilaičiuose. Rajone, esančiame toliau nuo centro, beveik pakraštyje. Tačiau ir ten yra daug privalumų gyvenimui.

Susisiekimas su įvairiais rajonais

AmberCityDaugybė vilniečių, gyvenančių Pašilaičiuose, pažymi, kad ten gyvenant yra labai patogu susisiekti su daugybe skirtingų vietų. Iš čia nesunku nuvažiuoti į kaimynystės rajonus – Fabijoniškes, Baltupius, Justiniškes, Viršuliškes, netgi Pašilaičius. Keliaujant toliau į vieną pusę – Karoliniškės, Lazdynai, Lazdynėliai, Naujamiestis, Centras. Sukant iš kitos pusės – galimai Šeškinė, o gal Žvėrynas, toliau Centras, arba Šnipiškės, Šiaurės Miestelis ir Žirmūnai arba Antakalnis. Štai gyvenant Žvėryne susisiekimas yra sudėtingas. O iš Pašilaičių gali lengvai pasiekti bet kurį rajoną. Negana to, patogu ir išvažiuoti iš miesto, pasinaudojant Ukmergės plentu arba aplinkkeliais.

Įsikuria daug naujų šeimų

Pašilaičių gyventojai džiaugiasi, kad čia vis dažniau įsikuria naujos šeimos. Apskritai, tai saugus ir ramus rajonas. Taip pat čia gera gyventi tiems, kurie perka naujus butus. Naujos statybos namuose visuomet apsigyvena jaunos šeimos, siekiančios ramiai auginti vaikus ir gražiai gyventi.

„Kai ieškojome sau buto, jau laukėmės pirmagimio“, – sako viena Pašilaičių gyventoja, – „mes tada galvojome, kas yra mūsų prioritetai. Ir kaip svarbiu prioritetu išskyrėme kaimynystę. Kad visgi svarbiau ne mūsų poreikiai jaunatviški, kada labiausiai rūpi nueiti į barą ar naują parodą, o ramus ir patogus vaiko auginimas. Tai reiškia, kada gali patogiai sau auginti vaiką aplinkoje, kur nesimėto švirkštai ir nevaikšto narkomanai. Aplinkoje, kur visi gyventojai nėra seni žmonės. Gera gražioje žalioje aplinkoje, kur gyvena daugiau jaunų šeimų. Tai iškart reiškia, kad galbūt iš to paties daugiabučio susidraugaus vaikai, bus draugiška ir rami kaimynystė. Dėl to ir pasirinkome naujos statybos butą. Neapsirikome – aplink butus nusipirko tik jaunos šeimos“, – pasakoja moteris.

Naujos statybos namai ir butai

Projektus galima apžiūrėti AmberCity svetainėje ir rinktis naujos statybos name butą. Dauguma butų būna standartinio išplanavimo, kada virtuvė sujungta su svetaine ir tai leidžia patogiai ir ramiai auginti vaiką, visą laiką matant, ką jis mato. Galima rinktis įvairių dydžių vieno ar kelių kambarių butus, turinčius, pavyzdžiui, dujinį ar kitokį šildymą, puikiai patenkinantį gyventojų poreikius.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *