Kur paslėpti GPS seklį

GPS sekimo prietaisaiKartais gps seklys gali praversti aiškinantis nusikaltimus, ar tiesiog renkant įrodymus, įtariant, kad kažkas vyksta jums už akių. Jeigu yra poreikis kažkam sekti, o dar ir teisiniai pagrindai, tuomet reikia tinkamai sumontuoti sekimo įrangą – pirmiausia GPS seklį. Kaip tą padaryti?

Automobilyje

Visų pirma, sekimo iranga gali būti sumontuota į asmens automobilį. Tuomet galėsite sužinoti, kur jis juda, važiuoja, kur ilgiau sustoja. Tai aktualu tuomet, kai jums tiesiog reikia išsiaiškinti kažkokius adresus, kur asmuo važiuoja. Tarkime, tai gali būti pavydo šeimoje atveju, kai nepasitikima sutuotkiniu / sutuoktine. Tada pakaks sužinoti, kur ir kodėl partneris ar partnerė darbo dienos metu papildomai važiuoja, stabteli. Tačiau sumontavus tik GPS pačioje mašinoje, nežinosite, kur tiksliai juda žmogus. Gal jis pasistato tam tikroje vietoje (pvz., prekybos centro aikštelėje) automobilį, o tuomet eina kažkur, jums nežinoma krytimi.

Po striukės pamušalu

Taigi, jeigu norite dėl kažkokių priežasčių (ir turite tam įgaliojimą) sekti tam tikrą asmenį, reikėtų pasirūpinti, kad sekimo GPS įranga būtų sumontuota kažkur arčiau to žmogaus, kad ji galėtų visada judėti kartu. Tai, pavyzdžiui, gali būti kažkokie drabužiai. Tarkime, striukė. Žiemos metu žmonės paprastai turi tik vienus lauko drabužius ir su jais visur eina. Striukė nenaudojama kabo namuose koridoriuje ir į ją lengva kažką įsiūti. Be to, ji nėra taip arti kūno, kad būtų labai lengva pajusti kažką kieto. Tad galima įsiūti po pamušalu, kažkokioje kietesnėje dalyje, kad tikrai nesijaustų žmogui. Visgi, slėpti įrangą striukėje pavysk tik tam tikru metu, kada vėsiau. Pvz., vasarą striukės gali išvis neprireikti.

Telefone

Kur įmontuoti detektorius ir įrangą taip, kad niekas nerastų? Visų pirma, galima sumontuoti telefone. Tai galimas pasirinkimas, kuris visgi turėtų būti naudingas tuomet, kada asmuo visada telefoną nešiojasi su savimi. Tačiau reikia pasirinkti itin mažą įrangą, kuri tilptų kažkur po telefono dangteliu. Ir būti tikriems, kad asmuo neturi intencijų dažnai atidarinėti to telefono dangtelio.

Rankinėje arba piniginėje

Paprasčiau, kada reikia įmontuoti blakę ar GPS detektorių į kokią nors rankinę ar piniginę. Ten visada yra ir kažkiek pamušalo, kuris savaime yra minkštas, nėra aiškių formų, kur kokia kraštinė baigiasi. Po pamušalu vėlgi galima įsiūti labai mažą siųstuvą, tik tą reikia padaryti kruopščiai. Su pinigine dauguma žmonių tiesiog nesiskiria.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *