Kelionė į Norvegiją: kaip išleisti kuo mažiau

Kasdien rinkoje vis pasirodantys pigūs skrydžiai į Oslą gali sudaryti įspūdį, kad jau tuojau pat galėsite pasimėgauti nebrangia kelione į Norvegiją. Visgi, nėra viskas taip paprasta. Tam, kad kelionė tikrai nepaplonintų piniginės, vien tik pigių bilietų neužteks – reikės dar šio to. Susipažinkite.

Norvegijoje viskas brangiau

Skrendu į OsląTikrai taip, ir jeigu ten buvote, tai žinote. Tie, kas pirmą kartą nukeliauja į Norvegiją, sako, kad ten net oras mokamas – toks yra įspūdis, kai kiekviena kasdienė išlaida kainuoja kelis kartus daugiau nei Lietuvoje. Ir šimtas eurų staiga gali ištirpti tarytum dešimt. Tad kiek tik įmanoma, verta stengtis užbėgti visoms galimoms išlaidoms už akių, kad Norvegijoje, viešnagės metu, reikėtų kuo mažiau leisti pinigų paprastiems dalykams: maistui, vandeniui, drabužiams, servetėlėms ar kažkam kitam, kuo galite nemokamai apsirūpinti iš namų. Žinoma, kiekviena kelionė yra skirtinga, tad ir pasakyti iš anksto, kaip kas turi būti, gali būti sunku.

Pirmiausia ieškoti pigiausių skrydžių

Pasiruošti skrydžiui taip, kad jis būtų malonus ir neleidžiant papildomai pinigų. Tą taip pat galima padaryti. Visų pirma, visi puikiai suprantame, kas tai yra pigūs skrydžiai. Į Oslą ir kitas Skandinavijos vietas, skrydžių iš tiesų galite rasti ir vos už dešimt eurų. Tačiau reikia pasiruošti, kad skrydyje jaustumėte tokį komfortą, tarsi tai būtų prabangiausias skrydis, koks tik gali būti. Pasiimkite savo užkandžių – neišleisite penkiolikos eurų maistui, kurį jums siūlys meniu. Taip pat galite pasiimti kaklo pagalvėlę, ausines su muzika, arba ausų kištukus, pledą ar šiltą šaliką. Apsirenkite patogiai, nes sėdėti galbūt reikės ne taip patogiai.

Iš anksto įsigyti autobusų bilietus

Jūs iš tiesų galite iš anksto planuoti ir daugiau dalykų, tuomet viskas kainuos pigiau. Išsiaiškinkite, kiek kainuoja autobusas, traukinys ir taxi, vežantys iš oro uosto į jūsų viešbutį, taip pat kelionės šalies viduje. Išsirinkite pigiausią variantą, iš anksto rezervuokite bilietus – paprastai perkant internetu tai kainuoja daug mažiau.

Iš anksto rezervuoti pigesnius nakvynės pasiūlymus

Lygiai taip pat reikėtų iš anksto apsirūpinti ir pigesniais nakvynės pasiūlymais. Mat jie gali labai stipriai pabrangti, artinantis viešnagės datai. Kam laukti paskutinės minutės? Rezervuokite iš anksto, su galimybe, esant poreikiui, atšaukti nakvynę. Tai vis tiek kainuos pigiau nei nuomojantis nakvynės vietą paskutinę akimirką.

Įsidėti maisto

Kiek tik galite sau leisti – įsidėkite į šią kelionę maisto. Taip pat pasistenkite išsiaiškinti, kur galėsite rasti prekybos centrus, kuriuose kažką taip pat nusipirksite. Veikiausiai pietus ir vakarienes restoranuose teks pamiršti, jeigu tikrai norėsite sutaupyti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *