Minkšti kampai: Naujausia namų interjero dizaino tendencija

Minkštas kampasĮsileiskite natūralią šviesą į savo namus

Vienas didžiausių iššūkių kampiniuose namuose – šviesos trūkumas. Kadangi kiekvienas kambarys turi tik vieną sieną, kurią pasiekia natūrali šviesa, svarbu tai išnaudoti naudojant šviesesnes spalvas. Kampiniuose namuose svetainė ir virtuvė dažnai būna viena šalia kitos. Tai reiškia, kad jos abi gauna labai mažai natūralios šviesos. Todėl rekomenduojama rinktis tamsesnes spalvas, pavyzdžiui, tamsiai pilką, bordo ir navio, nes jos efektyviau atspindi šviesą.

Rinkitės tamsesnes spalvas

Tamsesnės spalvos dažnai efektyviau atspindi šviesą nei šviesesnės. Tai ypač svarbu kampiniuose namuose, kur kiekvienas kambarys turi tik vieną sieną, į kurią patenka šviesa. Todėl tamsesnės spalvos yra idealios, nes jos efektyviau atspindi šviesą. Tai svarbu, nes dėl to kambarys gali atrodyti šviesesnis, erdvesnis ir patrauklesnis. Šviesesnis kambarys taip pat gali būti naudingas jūsų psichinei sveikatai. Šviesesnis kambarys gali padėti jūsų cirkadiniams ritmams ir padėti jaustis budresniems bei energingesniems.

Maksimaliai padidinkite grindų plotą

Kampiniai namai dažnai naudojami siekiant maksimaliai padidinti žemės sklypo plotą. Norint tai padaryti, svarbu maksimaliai išnaudoti kiekvieno kambario erdvę. Vienas iš būdų maksimaliai padidinti kampinio namo plotą – naudoti įmontuotą saugyklą. Sienų susikirtimo vietose galima įrengti įmontuojamas lentynas, spinteles ir spintas, kad būtų sukurta integruota lentynų sistema. Tai gali būti puikus būdas kampiniame name sukurti daugiau saugyklų. Minkštas kampas ir rinkos tendencijos.

Į kampą įrenkite saugyklą

Kampiniame name dažnai tik viena siena ribojasi su kita siena. Tai reiškia, kad tai puiki vieta ir laikas įrengti įmontuotą saugyklą. Įmontuojamą saugyklą galima įmontuoti į sieną, besiribojančią su kita siena, ir taip sukurti kampą. Joje galima laikyti tokius daiktus kaip knygos ir dekoratyviniai daiktai. Įmontuojamos knygų lentynos yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių būdų, kaip į kampą įtraukti įmontuotą saugyklą.

Sukurkite centrinius taškus

Nors svarbu kuo geriau išnaudoti kiekvieną kampinio namo kambarį, taip pat svarbu sukurti vizualinę pusiausvyrą tarp kambarių. Tai galima padaryti sukuriant vizualinius centrinius taškus tarp dviejų gretimų kambarių. Geras būdas tai padaryti – įtraukti baldus su drąsiais ar spalvingais raštais. Pavyzdžiui, kambario viduryje galima pastatyti ryškiaspalvį fotelį, kuris taps vizualiniu centru. Tai gali sukurti vizualinę pusiausvyrą tarp dviejų gretimų kambarių ir padaryti kambarį vizualiai patrauklesnį.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *