3 priežastys, kodėl oras-vanduo-šilumos siurbliai yra namų vėsinimo ateitis

NamasKas yra oras-vanduo šilumos siurblys?

Šilumos siurblys "oras vanduo" yra ŠVOK sistema, kuri perkelia šilumą iš vienos vietos į kitą. Skirtingai nuo tradicinių šildymo ir vėsinimo sistemų, kuriose šildymui ir vėsinimui naudojamos skirtingos sistemos, oras-vanduo šilumos siurblys gali atlikti abi funkcijas. Šis procesas vadinamas atvirkštiniu šaldymu. Šiluma perduodama iš vienos vietos į kitą, o šilumai perduoti naudojamas šaldymo agentas (medžiaga, naudojama standartiniuose šaldytuvuose). Dėl šios priežasties žmonės šilumos siurblius oras-vanduo dažnai vadina oro kondicionieriais, kurie taip pat tiekia šilumą. Šilumos siurbliai oras-vanduo idealiai tinka tiek šilto, tiek šalto klimato zonoms, nes jie gali tiek šildyti, tiek vėsinti. Jiems eksploatuoti sunaudojama daug elektros energijos, tačiau jie yra efektyvesni už kitus vėsinimo būdus, pavyzdžiui, dujines ar elektrines krosnis ir standartinius oro kondicionierius. Plačiau: https://saulesbroliai.lt čia.

Kodėl šilumos siurbliai oras vanduo tokie efektyvūs?

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra efektyvesni už kitų tipų šildymo ir vėsinimo sistemas dėl įrangos konstrukcijos ir naudojamo šaltnešio. Sistema naudoja lauko orą šilumai perduoti iš namų vidaus į lauką. Lauko įrenginys naudojamas šilumai perduoti į vandenį, kuris tada teka uždaru kontūru jūsų namų viduje, kur išskiria šilumą. Šilumos siurblių "oras-vanduo" efektyvumo koeficientas yra didelis – apie 2 000-3 000 britų šiluminių vienetų vienam vatui (BTU/W). Palyginti su mažiau nei 1000 BTU/W standartiniuose oro kondicionieriuose. Naudodami šilumos siurblį oras-vanduo sutaupysite pinigų sąskaitoms už energiją ir padėsite išvengti visuotinio atšilimo.

1 priežastys, kodėl ateityje reikės daugiau šilumos siurblių

Kaip aptarėme pirmiau, klimato kaita yra pagrindinis veiksnys, lemiantis didėjantį šilumos siurblių oras-vanduo populiarumą. Kylant temperatūrai, kaip niekada anksčiau svarbu rasti būdų, kaip išlaikyti namus vėsesnius. Šilumos siurbliai oras-vanduo yra puikus šios problemos sprendimas, nes juos galima naudoti ir šilumai, ir vėsai gaminti. Dėl šio universalumo jie idealiai tinka daugelyje pasaulio vietovių. Jie yra efektyvesni už kitas vėsinimo sistemas ir labiau tausoja aplinką. Kita priežastis, kodėl šilumos siurbliai oras-vanduo yra tokie populiarūs, yra ta, kad juos lengva įrengti. Jums nereikia samdyti specialisto, tai galite padaryti patys. Tai ypač naudinga didėjant šios technologijos paklausai. Pasauliui toliau šylant, šilumos siurblių reikės vis daugiau ir daugiau. Todėl protinga investuoti į geros kokybės sistemą dabar, kol jie dar palyginti nebrangūs. Šilumos siurbliai oras-vanduo yra išmintinga investicija, kuri ilgainiui padės sutaupyti pinigų.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *