Nestandartiniai baldai virtuvei – rinkitės išskirtinio dizaino gaminius

Virtuvės baldaiVirtuvė – tai funkcionali, praktiška ir stilinga erdvė, kurioje praleidžiame itin daug laiko. Kad virtuvėje jaustumėtės laisvai ir patogiai, jums reikalingi kokybiški, racionaliai suplanuoti baldai. Siūlome vengti masiškai gaminamos produkcijos, kadangi paprastai šis pasirinkimas neatitinka individualių reikalavimų. Ir priešingai, nestandartiniai baldai virtuvei padės realizuoti išskirtinius gyventojų poreikius, todėl kambaryje jausitės laisvai ir patogiai.

Suplanuokite baldų išdėstymą, rinkitės gamybines medžiagas ir pagalvokite apie stilių

Interjero dizaineriai primena, kad tinkamai suplanavus baldų išdėstymą, sutaupysite daug laiko, o maisto gamyba taps kur kas malonesnė. Be to, stilingas virtuvės interjeras formuoja bendrą būsto atmosferą, todėl pagalvokite, kuriam stiliui skirsite pirmenybę. Išlaisvinkite savo vaizduotę – profesionalūs baldininkai realizuos visas jūsų svajones. Jei abejojate, pasitarkite su šios srities profesionalais, kurie patars ne tik dėl virtuvės išplanavimo, bet ir padės išsirinkti baldų dizainą, furnitūrą, spalvas. Kad būtumėte tikri baldų kokybe, atsakingai rinkitės baldininkus ir gamybines medžiagas. Primename, kad tinkamai baldų eksploatacijai būtina laikytis gamintojo rekomendacijų.

Racionalus virtuvės erdvės išplanavimas

Virtuvinių baldų stovėjimo tvarka priklauso nuo šiai erdvei keliamų reikalavimų ir įprastos darbų eigos. Vis dėlto, kiekvienos virtuvės centras – viryklė. Nuo jos turite lengvai pasiekti šaldytuvą ir kriauklę. Kad maisto gamyba būtų paprastesnė, nepamirškite patogaus stalviršio. Apskaičiuota, kad pačiais būtiniausiais baldais apstatytos virtuvės plotas siekia 8–10 m². Solidesnė virtuvė su valgomuoju turėtų siekti bent 18–20 m². Beje, jei patalpos erdvė suplanuota nepatogiai, t. y. erdvę mažina durys, radiatoriai ir kt., pasitarkite su baldininkais ar interjero planuotojais – tokia virtuvė reikalauja daugiau dėmesio ir atsakingesnio baldų išplanavimo.

Patogiam darbui – tinkamas baldų aukštis

Vienas svarbiausių patogumo faktorių – tinkamai parinktas virtuvės baldų aukštis. Jei stalviršis, spintelės, praustuvė, viryklė pritaikyti dirbančiojo ūgiui, darbas vyksta kur kas sklandžiau, sumažinama apkrova nugarai. Standartiniai, masiškai gaminami baldai būna vienodo aukščio, todėl šis sprendimas yra visiškai netinkamas daugeliui virtuvių. Pagal užsakymus gaminami, išskirtinio dizaino baldai Vilniuje atitinka konkrečius pirkėjo reikalavimus ir yra pritaikyti virtuvės šefo poreikiams. Beje, čia svarbu atsižvelgti į dažniausiai maistą gaminančio asmens ūgį, pvz., jei šeimoje vyras yra aukštas, tačiau virtuvėje sukasi gana retai, baldai turi atitikti moters poreikius, jei ji maistą ruošia dažniau. Virtuvėje rekomenduojama įrengti ir sėdimą darbo vietą, kuri padėtų dažniau keisti darbinę padėtį ir sumažintų nugaros skausmus.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 2

  1. Manau reikia stengtis, kad ne vien virtuvė būtų unikali ir nestandartinė, bet ir kiekvienas kambarys ar darbo vieta. Juk tai parodo koki mes esame ir reprezentuoja mūsų asmenybę. Tiek virtuvėje, tiek biure išskirtiniai baldai sukurs ne tik gerą atmosferą Jums patiems, bet ir padarys įspūdį Jūsų svečiams.
    https://admodum.lt/type/biuro-stalai/

  2. Savo namuose pati kūriausi modernų interjerą, tačiau trūko labai jaukumo namams. Draugai patarė, jog kryptiniai šviestuvai gali pagyvinti ir suteikti jaukumo mano būstui. Tai buvo labai geras sprendimas, labai džiaugiuosi!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *