Paminklai – kone tiesiausias kelias į prisiminimus!

Kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau pasaulyje praranda jam labai brangius žmones, gimines, draugus, artimuosius ir staiga viskas, kiek buvo su tuo žmogumi kurta, bliūkšta, telieka tik prisiminimai visų akimirkų, patirtų su tuo žmogumi. Blogiausia tai, kad ir atsiminimai pradeda palaipsniui blėsti kol galiausiai visiškai išnyksta. Tačiau yra išeitis, paminklai, tai vartai, padedantys pasiekti ir susikoncentruoti į visus su tuo žmogumi susijusius geriausius atsiminimus. Tik jie padeda geriau atsiminti savo artimųjų veidus, pomėgius, charakterio savybes. Štai kodėl taip svarbu yra nepagailėti pinigėlių iranapilin išėjusiam žmogui padovanoti paskutinę dovaną, kuri ne tik atspindėtų patį žmogų, tačiau ir parodytų jūsų pagarbą jam bei kaip stipriai jūs jo ilgitės.

KapamsJūs tik nuėję į kapines matote įvairiausių antkapių, skiriasi jų dydžiai, formos, akmuo, iš kurio jis yra pagamintas, užrašai ir panašiai, tačiau kiekvieno paminklo pagrindinis tikslas yra vienas – atiduoti pagarbą artimajam bei reprezentuoti jį kaip įmanoma geriau. Paminklai tikrai turi magišką galią, kuri padeda tarsi nurimti visai pasąmonei ir susikoncentruoti ties vienu. Jūs tik pažvelkite kiek daug kiekvieną dieną žmonių lanko savo mirusius artimuosius, puošdami kapavietes ar tiesiog sėdėdami priešais paminklą, prisimenant visus su tuo žmogumi patirtus įspūdžius. Dauguma žmonių nesupranta to, jie sako, kad reiktų mirusiuosius užmiršti, bet kaip tai galima padaryti, kai jie tiek daug dėl mūsų yra padarę ir tik jų dėka mes esame tuo, kuo iš tikrųjų esame.

Jie buvo tie žmonės, kurie pirmieji klojo mums gyvenimo pamatus, padėjo žengti pirmus žingsnius, davė pirmuosius patarimus, kuriais mes ir dabar nuolatos vadovaujamės. Jeigu ne jie, vargu ar bent įsivaizduojate kiek problemų nebūtumėte išvengę, kuo dabar būtumėte buvę ir koks dabar būtų jūsų gyvenimas. Jiems pirmiausia privalote būti dėkingi, nes tik jų dėka, jūs turėjote tvirtus gyvenimiškus pamatus, o antkapis yra mažiausiai ką jūs dėl jų galite padaryti.

Taigi, nustokite spręsti apie paminklus iš jų kainos. Tokiose situacijose kaina yra nebesvarbu, nes amžinojo poilsio išėję artimieji nusipelnė, kad jų paskutinėje kelionėje, jiems būtų atiduota didžiausia pagarba iš žmonių, dėl kurių jie taip visą savo gyvenimą aukojosi. O jūs privalote suprasti, kad tik jų dėka, jūs galite džiaugtis tokiu gyvenimu, kokį turite ir kadišvengėte tiek daug nereikalingų problemų. Jūs tiesiog privalote atiduoti pagarbą savo mirusiems artimiesiems, nes tik jie jūsų ateitį padarė šviesiasne.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *