Pavasarį prasideda stogų tvarkymas

Vos ateina pavasaris, žmonės ima iškart skaičiuoti pinigus būsimiems remonto darbai. Stogai taip pat sulaukia didelio dėmesio ir tokios parduotuvės kaip estogai dangos iškart parduoda daugiau. Taip pat ir stogdengiai tuojau ima gauti užsakymus. Dar vasarį būna štilis, o štai jau kovo saulė, ištirpdžiusi sniegus, priverčia tuojau pat ieškoti gero stogdengio ir bandyti susitvarkyti visas problemas, esančias ant pastato kepurės.

Nedideli stogo remonto darbai

Stogai pigiauPas kai kuriuos žmones estogai dangos reikalinga tik kelių lapų ar lakštų. Kartais būna kažkur tik prakiuręs stogas. Tai labai ir pasijaučia per žiemos. Žiemą, kol dar sniegai netirpsta, viskas laikosi sušalę, nesimato, kur kas kiaura. Tačiau būtent sniego tirpimas priverčia bėgti vandenį per kiaurą stogą labiau negu didžiausia liūtis. Mat sniego ir ledo sankaupos ant stogo galimai yra labai didelės, ir ten užsistovi didesnis kiekis vandens negu per lietų. Taigi, stogas pavasarį pats iškart primena, jeigu jam reikalingas remontas. Tad nieko nuostabaus, kad visi ieško ir stogo dangų, ir stogdengių.

Nauji namų projektai

Taip pat ir nauji namų projektai ima kilti būtent pavasarį. Žiemą statybos stovi, tačiau vos tik oras pagerėja, visi nori imtis kuo daugiau darbų, kad galėtų greičiau viską pradėti. Juk taip yra daug geriau negu remontą planuoti žiemą. Juk visi žino, kad dar kol viską pradėsi daryti, dar kas nors kur nors užstrigs, ir galiausiai nesigaus taip, kad naujus namų projektus iš tiesų pradėsi kovo mėnesį. Jeigu pradėsi tada derinti, tai kažką darysi vėliau. Na o naujo stogo dėjimas visada lieka pabaigai, taigi, su naujais stogais daugiausia darbo paprastai nusimato rugpjūtį, rugsėjį.

Tai, kas liko nepabaigta anksčiau

Taip pat kartais kai kurie statybos darbai taip ir lieka užšaldyti žiemai. Tarkime, buvo statomas namas ir nespėta padaryti stogo iki žiemos. Tuomet naujų stogo dangų bei stogdengių paslaugų jau yra ieškoma būtent pavasarį. Seno stogo keitimas – irgi didelis statybų projektas, kuriam kartais pinigų reikia daugiau nei visiškai naujam stogui uždėti.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Net ir nedideli stogo darbai reilalauja turėti tam reikalingus įrankius. Todėl svarbu prieš pradedant darbus turėti tam tinkamą įrankių komplektą, kad nereikėtų tuo rūpintis jau užlipus ant stogo ir pradėjus darbus.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *