Prekės, planuojantiems įrengti foto ir video studiją

Profesionaliems fotografams bei video montuotojams reikėtų įsigyti nemažai technikos, įrangos ir baldų, norint į rengti studiją. Parduotuvėje www.1a.lt galima rasti ir itin aukštą kokybę atitinkančių foto, video prekių, ir reikalingų pradedantiesiems. Apie kokius pirkinius reikėtų galvoti, norintiems įrengti foto, video ar animacijos studiją.

Apšvietimo sistemos

Kiekvienas vaizdas prasideda nuo šviesos. Šviesa padeda mūsų galvoje suformuoti vaizdinius. Ji patenka į mūsų tinklainę ir netgi nuo spindulių tipo priklauso spalva. Tai, ką aplink matome, yra šviesos išdaiga. Jeigu ne šviesa, paviršius tik užčiuoptume – kaip tamsoje. Taigi, visa optika ir optinės prekės, foto, video technika lygiai taip pat kliaujasi šviesos paieškomis. Šviesa yra visada labai svarbi. Dėl to reikalingos apšvietimo sistemos, kurios gali padėti sukurti tobulą ar norimą vaizdą. Apšvietimui prireikia specialių šviestuvų, taip pat šviestuvų stovų. Ši technika yra brangi, tačiau tie, kas pasiryžę įkurti savo studiją, visada žinos, kaip galiausiai tai gerai atsiperka. Apšvietimui reikės ir specialių šviesų filtrų, ne tik paprastos lempos. Skirtingi filtrai leis sukurti kitokią šviesą. Turėdami studiją, turėsite rasti ir apšvietėją, kuris tinkamai viską pajungtų ir padėtų kartu su jumis sukurti geriausią rezultatą.

Foto technika

Pirkimai internetuPati foto ir video technika priklausys nuo to, kokio pobūdžio darbus planuojate atlikti. Nuo tos specifikos priklausys ir tai, ar rasite savo įrangą 1A interneto parduotuvėje. Paprasčiausias skaitmeninis foto aparatas veidrodinis bus naudojamas paprastesniems darbams padaryti, gal tik eskizams. Objektyvų gausa leis sukurti kitokias, daug kokybiškesnes nuotraukas. Taip pat ir su skirtingais parametrais. Pavyzdžiui, plataus kampo ir teleobjektyvai fotografuoja visiškai skirtingai. Taip pat bus reikalinga ir technika, kuri filmuos. O štai video kameros yra brangios ir profesionalios kainuoja tikrai daug. Tad nusprendę įkurti savo studiją, iš karto didelę dalį investicijų galite numatyti geros kameros pirkimui. Arba, kaip daro ir daug studijų – galėsite tą kamerą tiesiog išsinuomoti. Kai būna išnuomota įranga, forsuojama nufilmuoti numatytus vaizdus daug greičiau, kadangi tiesiog kapsi pinigai kiekvieną minutę, kol vyksta realūs filmavimai.

Kompiuteriai

Vaizdo apdirbimui, montavimui, reikės tikrai gerų kompiuterių ir jų ekranų. Dabar daug kas renkasi Apple produkciją, nes su ja galima patogiausiai dirbti ir susitvarkyti visus reikalingus reikalus. Tačiau kompiuteriai taip pat turi būti perkami tokie, kokių iš tiesų reikės, o ne pagal madą. Jeigu žinote, kad nereikės labai galingo kompiuterio, nes galbūt fotografuosite, o ne montuosite filmus, tai ir pirkite paprastesnį. Visgi viskas kainuoja.

Biuro technika

Nors planuojate įkurti studiją, tačiau paprastos biuro technikos bei baldų taip pat reikės. Pavyzdžiui, tikrai reikės vieno ar kelių stalų, kur būtų galima viską išsidėstyti, kad ir tuos pačius kompiuterius. Dabar daug dėmesio skiriama sveikų darbo vietų įrengimui. Todėl galima įsigyti biuro baldus, su kuriais patogu dirbti stovint. Tai gali būti pakeliami stalai, kurių reguliavimas labai paprastas, su kuriais iš tiesų labai patogu dirbti. Tai gali būti tai, kas vėliau jums išsaugos nugarą, nes nereikės visą dieną sėdėti prie kompiuterio. Kita dalis – tai spintos, lentynos. Tikrai savo studijoje norėsite ir apdovanojimus pasidėti, ir įkvepiančias knygas. Galiausiai, bus daug darbinių daiktų, kuriuos iš tiesų ir naudosite darbui. Taigi, su jais galėsite taip dirbti, kad būtų patogu visą tą biuro techniką naudoti. Gal prireiks stelažų, į kuriuos susidėsite viską.

Animacijos priedai

Jeigu kursite studiją, kurioje taip pat bus galima ir kurti animaciją, tuomet turėsite dar daugiau visko pirkti. Pavyzdžiui, reikės specialių stalų ir fonų prie stalo, kur būtų galima patogiai filmuoti stop – motion animaciją. Taip pat ir dirbtuvių erdvės, kurioje kažkas galėtų konstruoti lėles bei įvairius dalykus, skirtus tai animacijos aplinkai sukurti. Šis darbas bus labai kruopštus, pareikalaus labai daug laiko, tačiau jis bus nepaprastai įdomus. Tarsi kažkokios nuostabios Svajonės įgyvendinimas. Gal jūs kursite reklamas su animacija, gal kažką vaikams, o gal brandžią ir subtilią suaugusiųjų animaciją. Visa tai galės būti jūsų veikla, tačiau pirma reikės nusipirkti tinkamą įrangą.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *