Reikalingas kompresorius: kaip pasirinkti?

Kadangi suspausto oro įrenginiai naudojami tiek pramonėje, tiek buityje – klausimas, kaip pasirinkti tinkamiausią kompresorių, tikrai nuskamba dažniau nei manote. Žinoma, kaip ir bet koks kitas įrenginys, kompresorius turi būti aukštos kokybės, patikimai veikiantis ir už padorią kainą. Tačiau kiekvienas pardavėjas sako, kad jo prekė kokybiškiausia, o kaina – geriausia. Taigi, kokius niuansus reikia apgalvoti, jeigu norite rasti optimalų variantą?

Specialisto konsultacija yra būtina

KompresoriusKompresoriaus paieška nenukrenta lyg iš dangaus ir, jeigu tuo domitės, tai jau žinote, kur jis bus naudojamas. O tai automatiškai susiaurina pasirinkimą, nes reikalingas tam tikro tipo, tam tikros paskirties įrenginys. Specialisto klausimai ir patarimai padės nuspręsti, kokios galios, talpos kompresorių verta rinktis pagal tai, kur jis bus naudojamas. Taip pat reikia apgalvoti ir kitus aspektus: įrenginio mobilumą, skleidžiamą garsą, naudojimo kaštus. Pavyzdžiui, statybos darbuose naudojami kompresoriai bus nuolat transportuojami, o autoservise – ne. Medicinos įstaigoms, grožio salonams geriau rinktis tyliai veikiančius kompresorius. Jeigu tokios detalės nebus apgalvotos renkantis įrenginį, tai jį naudojant jos virs nuolat erzinančiais nepatogumais.

Ekonomiškas sprendimas

Renkantis kompresorių reikia galvoti ne tik apie jo kainą, bet ir eksploatavimo kaštus. Nustatyta, kad net 80 % kompresoriaus naudojimo kaštų sudaro sunaudotos elektros energijos kaina. Todėl visuomet patariama rinktis energiją taupančius įrenginius, kad juos naudojant nereiktų papildomai išlaidauti. Pirkdami kompresorių sumokėsite vieną kartą, bet būtinai pasiskaičiuokite, kiek kainuos jo naudojimas. Verta pasidomėti ir perkamo kompresoriaus technine priežiūra, kad išvengtumėte gedimų ir išlaidų remontui. Galbūt už naujai pritaikytas technologijas perkant įrangą mokėsite daugiau, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje – galėsite sutaupyti.

Patikimas pardavėjas

Kompresorius nėra vienadienis pirkinys, tad tikrai neverta rizikuoti jį įsigyjant iš kažko, kas „gali pigiau atvežti“. Rinkitės patikimą įmonę, kuri savo srityje dirba ilgai, bendradarbiauja su gamintojais. Tokios įmonės kaip, pavyzdžiui, UAB „Kompresorių centras“ ne tik parduoda kompresorius, bet ir teikia techninio aptarnavimo, montavimo, įrenginių remonto paslaugas. Tai yra rodiklis, kad įsigiję norimą kompresorių neliksite vieni su naudojimo instrukcija rankose. Pirkdami patikimoje įmonėje gausite profesionalias konsultacijas, aptarnavimą ir garantijas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *