Vonios žaislai. Kaip įsigyti, kad netektų gailėtis?

Nuo senų senovės žaislai buvo puiki priemonė užimti, nuraminti vaiką, kol tėvai užimti savo svarbiais reikalais. Mūsų laikais ši žaislų funkcija išliko nepakitusi.

Verta pastebėti, kad žaislai – pagrindinė priemonė, padedanti supažindinti vaikus su juos supančiu pasauliu.

Žaislai lavina:

 • smulkiąją rankų motoriką;
 • skonį;
 • pojūčius;
 • emocijas.

Supažindina:

 • su spalvomis;
 • su skaičiais;
 • su formomis.

Nepaprastas vonios antytės vaidmuo arba kam reikalingi vonios zaislai?

Svarbią vietą vaiko vystymuisi užima ir vonios žaislai kūdikiams. Vieni mažyliai mėgsta pliuškentis vandenyje, kiti, atvirkščiai, siekia kuo greičiau išlipti iš neaiškios šlapios substancijos. Abiem atvejais vonios zaislai kudikiams tiesiog būtini. Vandens zaislai kudikiams gali padėti:

 • atitraukti kūdikio dėmesį maudynių metu;
 • įtvirtinti „sausumoje“ įgytas žinias;
 • palaikyti kūno temperatūrą;
 • išmokyti žaisti siužetinius – vaidmeninius žaidimus.

Vonios zaislai vaikams – labai populiari prekė, tačiau jų „karaliumi“ drąsiai galėtų būti išrinktas vonios anciukas. Visi vaikai mėgsta stebėti, kaip mielas vonios anciukas plaukioja vandens paviršiumi, kai kiti žaislai tuo tarpu skęsta.

Ką slepia vonios anciukas?

Dauguma tėvelių, deja, net nesusimąsto kur įsigyti anciuką voniai. Žaislų pasirinkimas milžiniškas, todėl kartais jų kokybės klausimas nustumiamas į antrą planą. Tuo tarpu nederėtų pamiršti, kad ilgai būdama vandenyje pigi guma išskiria pavojingas medžiagas: šviną, fenolį ir formaldehidus.

Jei vonios zaislai vaikams padengti nekokybiškais dažais, dažikliai patenka į vandenį ir gali sukelti kūdikiui alergines reakcijas. Todėl iš pažiūros mielos geltonos vonios antytės, jei jos netinkamai pagamintos, gali tapti pavojingomis.

Ar realu rasti vonios antytes iš natūralios gumos?

Žaislų gaminimo technologijos vis tobulėja ir kai kurie gamintojai vietoje gumos jau naudoja natūralų kaučiuką. Skirtingai nuo medžiagų su cheminėmis priemaišomis kaučiukas gaunamas iš medžių sulčių. Populiariausi prekės ženklai, žaislų gamybai naudojantys gamtinį kaučiuką: Hevea Planet ir LullaLove.

Hevea planet žaislai – rūpinimasis gamta ir Jūsų sveikata

Hevea Planet kompanijos gaminamos vonios antytės:

 • Kawan – su plačiomis reljefinėmis letenėlėmis ir snapu, kurie puikiai masažuoja sudirgusias kūdikio dantenas, o minkštos struktūros dėka kūdikis žaisliuką gali patikimai išlaikyti savo rankutėse. Hevea planet antytė nudažyta maistiniais dažais.
 • Alfie – šis geltonas vonios anciukas savo sudėtyje neturi jokių dažiklių. Abu vonios ančiukai vientisos formos, todėl juose nesidaugina bakterijos.

Karališka Lullalove vonios antytė

Nuo kitų savo „gentainių“ Lullalove vonios antytė išsiskiria tuo, kad jos galvą puošia karūna. Taip Lullalove ROYAL BATH kūrėjai išreiškia savo meilę vaikams. Matinis vienspalvis antytės paviršius iš natūralios gumos suteikia jai universalumo.

Populiariausi vonios žaislai. Kaip įsigyti už prieinamą kainą?

Internetinėje parduotuvėje Kidy.eu Jūs rasite visko, kas reikalinga vaikams: modernūs šiuolaikiniai žaislai vaikams, higienos priemonės, indai ir buteliukai, vonios žaislai bei drabužiai vaikams internetu iš geriausių Europos gamintojų.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *