Pirmoji savaitė su riedlente

Kadangi akiratyje pagaliau pasipainiojo gera riedlenčių parduotuvė, tai buvo galimybė pradėti savo naują veiklą. Man dar tik pirmoji savaitė su riedlentėmis, tačiau jau turiu ką papasakoti. Kaip sekėsi ir ką naujo pastebėjau, išmokau?

Pirmieji bandymai ir traumos

Riedlenčių parduotuvėMan riedlenčių parduotuvė iškart pasiūlė įsigyti ne tik riedlentę, bet ir apsaugas. Buvo aišku, kad ypač pradedančiajam žmogui tikrai bus įvairių traumų. Pradedant kelių ir alkūnių, baigiant mažų nubrozdinimų. Žinoma, įsigijau šalmą, žinoma, buvo noras apsisaugoti ir dar labiau. Bet saugotis labiau – tai reikštų išvis nevažinėti. Kol kas nusipirkau visas galimas apsaugas, kurias siūlė riedlenčių parduotuvė, ir manau, kad galėsiu su jomis visai gerai išsiversti. Taigi, pirmieji bandymai aišku tokie ir buvo. Kol važiuoji lėtai, šanso nukristi ir kažką susižeisti išvis nėra. Bet, jeigu tik imi duoti daugiau greičio, dar bandai apsisukti, pasisukti, pašokti – štai jau ir pasitiesi kur nors ant asfalto. Toks tas gyvenimas. Galų gale, kai reikia daryti tokius suktukus, stengiuosi vadovautis tuo, kaip moko kiti patyrę riedlenčių meistrai.

Vietos

Dar vienas svarbus dalykas – tai vietos, kurių yra mieste, kuriose gali važinėti. Turbūt kiekvienas miestas turi tas savo vietas, bet Vilniuje patogiausia yra Vingio parkas. Čia suvažiuoja visi su savo riedlentėmis, riedučiais, longboardais ir dviračiais. Tai būtų gerai, bet eismą visada be galo trikdo žmonės, kurie vedžioja šunis, taip pat žmonės, kurie vežioja vaikus su vežimukais. Pastarasis fenomenas galioja labiausiai ant dviračių takų, kur mamos kažkodėl nesupranta, jog tai daryti yra labai pavojinga. Su šunimis yra kitaip. Kartais jie vedžiojami ant labai didelio pavadžio ir nuolat pra šalį važiuojantys sportininkai su įvairiomis priemonėmis, patenka į kažkokias situacijas, kai turi sustoti, apvažiuoti, arba netgi įsipainioti į pavadį ir nukristi.

Bendruomenė

Tačiau man dar vienas įdomus dalykas riedlenčių pasaulyje – tai yra bendruomenė. Jeigu imate sportuoti, randate daugiau sportininkų. Ir tai yra specifinės grupės. Jeigu turi gerą riedlentę ir esi normalaus charakterio, gali susipažinti su žmonėmis, kurie užsiima panašia veikla. Gali būti, kad jie apskritai išpažįsta būtent gatvės kultūrą, ir jeigu ji jums prie širdies, tai rasite ir bendrą kalbą bendrai. Ten susiranda žmonės draugų, mezgasi naujos pažintys. Jeigu jums tokie dalykai patinka, jūs taip pat galite turėti sau tokią bendruomenę, tik pirma mokykitės važinėti.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *