Ypatingoms progoms – išnuomotas automobilis

Planuojant savo ypatingą šventę, autonuoma tampa viena iš jos atributų. Ar planuotumėte įmonės gimtadienį, į kurį mikroautobusais būtų galima vežti bendradarbius, ar smagų mergvakarį, kuriam praverstų patogus limuzinas, ar pačią didžiausią šventę – vestuves. Autonuoma visada išlieka geru pasirinkimu.

Kelionei į šventės vietą

Jeigu planuojamas didelės įmonės gimtadienis kur nors išnuomotoje sodyboje ar net užsienyje, tuomet norima užtikrinti darbuotojų komfortą. Tam, kad jiems nereikėtų vairuoti savo transporto (o gal jie jo net nevairuoja, ar neturi), ir visi galėtų deramai atsipalaiduoti, samdomas firmos autobusas ir visi darbuotojai gali būti vežami į šventės vietą su išnuomotais autobusais. Jeigu žmonių daug iš vienos vietos, gali būti ir didesnio autobuso autonuoma. Tuo atveju, kai žmonių daugiau ir iš skirtingų vietų, galbūt net skirtingų miestų, pravartus dalykas yra keli skirtingi mikroautobusai.

Mergvakariui

Auto nuomaiMergvakaris yra viena mėgstamiausių jaunų moterų tradicinė šventė. Artėjant vienos iš draugių vestuvėms, organizuojamas draugių susitikimas ir pasilinksminimas "kaip senais gerais laikais", net jeigu tokių laikų iš tiesų niekada nebuvo. Lietuvoje mergvakariams labai populiari limuzinų autonuoma. Šioje mašinoje švenčiančios merginos gali gerti šampaną, linksmai kalbėtis apie prisiminimus, mojuoti kaspinais pro langus, važiuojant per miestą, ir pan. Taigi, nors laikai keičiasi, bet mergvakariai išlieka panašūs. Jų tikslas – gerai pasilinksminti ir palydėti bičiulę į kelionę, kuri būtų jai tiesiai į vestuvinį guolį.

Vestuvėms

Na o po vienos ar dviejų savaičių – dar viena proga išsinuomoti automobilį. Mat ir pačios vestuvės tada jau ateina. Taigi, tai šventė, per kurią siekiama sukurti patį geriausią įspūdį. Tie, kas tuokiasi, visada nori sukurti pačią geriausią, jaukiausią šventę. Ir dėl to siekiama apgalvoti visas smulkmenas, tiesiog nuo A iki Z. Tame tarpe atsiduria ir transportas, su kuriuo yra vežami jaunieji. Vestuvės yra labai estetiška šventė, ir jose dominuoja daug baltos spalvos (jeigu tai vakarietiškos, krikščionių vestuvės), todėl dažnai ir automobiliai nuomojami būtent balti. Be to, lygiai taip pat nuomojami ir juodi automobiliai, nes tai ta pati visų mėgstama klasikinė spalva. Gera, kai su tokiomis spalvomis galima tapti tikrai šauniai atrodančia nuotaka ir jaunuoju. Per vestuves žmonės dažnai mėgsta pasimėgauti skanesniais maistais, pasivažinėti geresnėmis mašinomis. Žodžiu, viską daryti taip, kad šventė labai skirtųsi nuo ne šventės, ir gerai įstrigtų į atmintį, ir lydėtų visus kaip pats geriausias ženklas.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *