Vestuvės gruodžio mėnesį

Automobilių nuomos salono darbuotojai tikina, kad nuomojami nauji automobiliai vestuvėms yra paklausūs tiek vasarą, tiek žiemą. Anot nuomos centro vadovo, žmonės tuokiasi visais metų laikais, ir dėl to automobiliu nuoma Vilniuje tikrai ne badauja.

Kodėl verta tuoktis žiemą

Nuomos pasiūlymaiVadovas pabrėžia, kad tuokiamasi žiemą ne atsitiktinai. „Gal jūs galvojate, kad vestuves vasarai planuoti yra normalu, o žiemą tuokiasi tik tie, kas turi susituokti „iš reikalo“. Tačiau tai yra tikrai ne tiesa, ir tuokiasi žiemą žmonės dėl to, kad nori tokios neįprastos, gražios, magiškos aplinkos. Kiti tiesiog nori būti išskirtiniai. Aišku, norėjimas būti išskirtiniu, irgi yra klišė. Tačiau į mūsų automobilių nuomos saloną ateina žmonių ir žiemą, ir jie visada turi savo poreikių, savo įsivaizdavimų, kaip turi atrodyti viskas. Dėl to tikrai smagu, kad visi turi skirtingų norų, ir mes galime suteikti platų automobilių nuomos paslaugų pasirinkimą“, – sako centro vadovas. Paklaustas, kodėl žmonės nori tuoktis žiemą, jis atsako, kad jie visada labai vertina sniegą, Kalėdinį periodą, kuris būna visiems šiltas ir malonus, taip pat norisi ir neįprastų pramogų, būnančių žiemą. Kiti tuokiasi žiemą dėl to, kad tada viskas pigiau.

Automobilių nuoma – būtina

Būtent žiemą tuokiantis automobilių nuoma būna tiesiog būtina. Juk tokiu metu tikrai neisi nuo santuokų rūmų iki bažnyčios, o nuo bažnyčios iki restorano. Kai slidu, nuotaka greitai gali paslysti, ir paslydusi nukristi, ir nukritusi prarasti visą savo grožį. Taigi, automobilių nuoma tikrai padeda surengti kokybiškas vestuves. Be to, galima rinktis ir neįprastus automobilius. „Žiemą galima išnaudoti kaip baltą foną, ant kurio jūs dėliojate tai, ką norite. Žiemą jūs galite nuomotis spalvotus, ryškius automobilius, nes jie labai gerai matysis tarp baltų pusnų, tarp juodų belapių medžių. Žiema yra labai dėkingas metų laikas tiems, kas nori kurti savą estetiką, ir šiuo metų laiku taip pat ir automobilių nuoma prie šios užduoties gali prisidėti“, – sako jis.

Kada iš tiesų suveikia pirtis

Taip pat patariama žiemą neatsisakyti ir pirties idėjos. Juk kada geriau, jeigu ne per vestuves žiemą, galima išsinuomoti gražią sodybą už miestą, o joje ir pakurti pirtį. Pakurtoje pirtyje tikrai labai smagu išsimaudyti, o išsimaudžius ir į eketę įšokti bei atsivėsinti. Tą žino kiekvienas gerų vakarėlių ir švenčių mėgėjas bei organizatorius.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *