Trinkelių klojimo meistrai

TrinkelėsAtlikus statybos darbus, vienas paskutinių darbų – trinkeliu klojimas kieme, kuris reikalauja ypatingo atsargumo, atidumo bei kruopštumo. Gerai, jei savo kiemo apdailą darantis žmogus turi patirties atliekant tokius darbus. Tačiau jei tokios patirties nėra, kyla grėsmė palikti sunkiai pataisomų nelygumų, sugaišti papildomo laiko. Būtent todėl tokių darbų atlikimui patartina pasikviesti tinkamus specialistus. Vieni tokių yra įmonė Keldarista, apie kurią šiandien plačiau ir pakalbėsime.

UAB Keldarista paslaugos

Uždaroji akcinė bendrovė Keldarista veikia jau ne vienerius metus ir savo klientus džiugina puikia paslaugų kokybe, atliktų darbų garantu ir daugybe kitų privalumų. Bendrovės atliekamos paslaugos gatvių ir kelių remontas, aplinkos tvarkymo darbai, inžinerinių tinklų tiesimas, kelių priežiūra ir technikos nuoma. Jeigu bandytume aptarti kiekvieną paslaugą atskirai, gatvių ir kelių remontč sudaro bendrovės atliekami asfaltavimo darbai, asfalto dangos klojimas, kelių tiesimas, dangų atstatymas, kelio bordiūtų įrengimas, grindinių įrengimas, žvyro dangos kelių įrengimas, skaldos, smėlio grindinių klojimas ir kitos kelio remonto paslaugos. Uždaroji akcinė bendrovė Keldarista atlirka lauko vandentiekio tinklų klojimą, nuotekų tinklų klojimą, pralaidų ir trapų įrengimą, šulinių liukų montavimą, šulinių liukų pakėlimą ir kitas paslaugas. Įmonė taip pat visada pasiruošusi atlikti aplinkos tvarkymo darbus, tokius kaip šaligatvių dangos plytelių klojimą, vejos bordiūrų įrengimą, trinkelių klojimą, kelio ženklų pastatymą ir kitas paslaugas. Kelių priežiūros ir technikos nuomos paslaugų asortmentą sudaro sniego valymas, sustūmimas, išvežimas, ekskavatoriaus nuoma, sunkvežimių iki 10 t nuoma, kelio frezos nuoma, plentvolių iki 7 t. nuoma, autokrautuvų nuoma. Akivaizdu, kad su uždarąja akcine bendrove Keldarista atliekami statybos darbai eisis puikiai, naudojant inovatyvią ir kokybišką techniką.Šiandien plačiau pakalbėsime apie tokią įmonės teikiamą paslaugą kaip trinkelių klojimas. Jei šį darbą patikėsite tikriems specialistams, be abejonės išvengsite nelygumų, nukrypimų ar grindinio išsijudinimo iš vietos po kelių metų. Tik naudodami pačią kokybiškiausią techniką Keldarista meistrai padarys, kad jūsų kiemo trinkelių grindinys tarnautų jums daugybę metų. Trinkelių raštai, užlenkimai, susiaurėjimai bendrovei Keldarista nėra sudėtinga užduotis, todėl ji pasiruošusi įgyvendinti sudėtingiausius jūsų užmojus. Namo eksterjero kūrimas yra labai svarbus, todėl kokybiškai įsirengę savo būsto vidų turėtumėte pasirūpinti ir jo išoriniu vaizdu, kad galėtumėte džiaugtis bendru fasado vaizdu. Trinkelės suteikia galimybes savo kieme įrengti įvairiausių ornamentų dangą, išgauti įvairiausius stilistinius variantus. Keldarista meistrai pasirūpins jūsų kiemo dangos garantine ir pogarantine išvaizda, suteiks jums reikiamos informacijos apie trinkelių priežiūrą, nesvarbu, ar jos dengtų visą plotą, ar ribotųsi su darželiu.

Puiki patirtis su UAB Keldarista

Eimantas su žmona Jūrate – jauna pora, kurie namą statėsi Kauno rajone. Daug dirbanti pora iš anksto žinojo, kad laiko plušėti prie sklypo daug neturės, todėl nusprendė jį tiesiog gausiai apželdinti paprasta veja, o transporto priemonės pastatymo vietą iškloti trinkelėmis. Apie uždarąją akcinę bendrovę Keldarista Eimantas buvo girdėjęs puikių atsiliepimų, todėl trinkelių klojimo darbus nusprendė patikėti būtent šiai bendrovei. Porą sužavėjo atsakingas Keldaristos požiūris į klientą, įsiklausymas į jo pageidavimus, atsakingas projekto ruošimas ir kiekvieno jo žingsnio laikymasis. „Smagu buvo pro namo langą stebėti, kaip ryškėja bendras kiemo vaizdas, nuostabūs raštai ir kaip mūsų sklypas pagaliau įgauna puikų vaizdą su šių meistrų pagalba“- gerų žodžių apie uždarąją akcinę bendrovę Keldarista negaili Eimantas. Vyras įsitikinęs, kad ne tik trinkelių klojimas įmonės atliekamas ypač kokybiškai, priešingai – visos paslaugos yra kokybiškos ir atnešančios puikius rezultatus. Todėl UAB Keldaristą Eimantas ir Jūratė rekomenduoja ir savo draugams.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *