Vetfarmas paslaugos ir produkcija

Kiekvienas gyvulių ar naminių gyvūnų augintojas tik patvirtins, kad sveika mityba – bene svarbiausias rodiklis siekiant auginti linksmą ir sveiką gyvūną. Labai svarbu, kad būtų duodami kokybiški pašarai, maistas sunims, kurie būtų praturtinti visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, kad nereikėtų papildomai pirkti papildų, siekiant užtikrinti gerą augintinio sveikatą, kailio būklę, gerą mėsos kokybę. Juk ne tik žmogui, bet ir gyvūnams yra reikalingas vitaminas A, vitaminas D, B ir kitų grupių vitaminai bei mineralai. Šiandien pakalbėsime apie vieną didžiausių įmonių Lietuvoje, teikiančių veterinarijos didmenos produkciją.

Vetfarmas produkcija

Šunų maistasBendrovė Vetfarmas dirba gyvūnų sveikatai ir gerovei, siekiant užtikrinti didžiausią naudą ūkininkams ir naminių gyvūnų augintojams. Bendrovė parduoda pašarus, vakcinas, biocidus, vitaminus, pašarų priedus, veterinarinius instrumentus. Įmonė daugybę metų dirba ir su veterinarijos bendrovėmis, klinikomis, ir su ūkininkais bei jokia ūkine veikla nesiverčiančiais asmenimis. Bendrovė jau daugybę metų yra atarp lyderiių – ta įrodo puikus reikliausių Lietuvos veterinarų ir ūkininkų įvertinimas. Įmonės produkcija pasižymi įvairiu asortimentu, aukščiausia kokybe, geru kainos ir kokybės santykiu. Internetinė Vetfasmas svetainė skelbia, kad įmonė siūlo daugiau nei pusę šimto skirtingų prekių, reikalingų tiek specialiai, tiek kasdienei gyvulių ir naminių gyvūnų priežiūrai. Visų pirma, parduotuvės katalogo viršuje – veterinariniai medikamentai. Grupę sudaro įvairios vakcinos, antiinfekciniai preparatai, dažniausiai perkami galvijus auginančių ūkininkų, taip pat įvairūs ginekologiniai preparatai, skirti galvijams, antiparazitiniai, hormoniniai preparatai, širdį ir kraujagysles veikiantys vaistai, vaistai akims ir ausims, antigrybiniai vaistai, specialios paskirties vaistai, biocidai, plovikliai, žaliavos ir priedai pašarams, diagnostikumai, ėdalai šunims ir katėms ir begalė kitų produktų. Auginant didelį kiekį gyvulių ir norint išsaugoti tinkamą mėsos kokybę, labai svarbu užtikrinti ne tik tinkamą gyvulių mitybą, bet ir garantuoti pilnaverčius jų organizmo procesus, užtikrinti antistresinę aplinką, švarą ir pakankamą erdvę. Į Vetfarmas specialistus galite kreiptis su įvairiausiais klausimais, jie ne tik patars, bet ir pasiūlys geriausius sprendimus.

Geriausi atsiliepimai apie Josera

Auginantiems šunis ir kates Vetfarmas taip pat siūlo didelę pašarų įvairovę. Jeigu šeriant karves, kiaules, ožkas, avis ir paukščius labai svarbu orientuotis į gerą mėsos kokybę. Tai maistas šunims turi užtikrinti gyvūnui energiją, gerinti medžiagų apykaitą, stiprinti sąnarius ir kaulus, gerinti regėjimą, klausą ir kailio kokybę. Vetfarmas bendradarbiauja su puikiu kačių ir šunų ėdalo gamintoju –Josera. Josera pašarai skirti įvairaus tipo, veislių, įvairių dydžio ir amžiausšunims. Jie gaminami, atsižvelgiant į gyvūno skrandžio jautrumą, būtinos suvartoti energijos kiekį ir panašius aspektus. Josera vardas gyvuoja jau ilgiau negu septyniasdešimtmetį. Verslą įkūrė viena šeima ir siekė užtikrinti kiekvieno pašarą vartojančio gyvūno gerovę. Šiandien Josera dirba griežtai kontroliuodama gaminamų pašarų kokybę, kaskart ieškanti naujovių ir inovacijų gamybos procese. Be to, Josera gamina ne tik kačių ir šunų maistą, tai gamintojas, pašarais aprūpinantis šunis, kates, veršelius, karves ir kitus gyvulius. Vokiška kokybė per ilgą verslo gyvavimo laiką nėra nuvylusi nė vieno. Arnoldas iš Panevėžio rajono jau daugybę metų savo gyvulius, šunis ir kates šeria būtent Josera pašarais. Vyras įsitikinęs, kai anksčiau duodamus patiekalus pakeitė būtent į Josera, pagerėjo gyvulių savijauta, sustiprėjo jų raumenynas ir kaulai, pagerėjo mėsa, šunys ir katės tapo energingesni, linksmesni, pagerėjo jų kailio kokybė. „Tai labai aukštos kokybės pašarai ir maistas šunims, turintys gerą kainos ir kokybės santykį, visada mėgstami mano auginamų gyvūnų. Jau daugybę metų bendradarbiauju su Vetfarmas ir džiaugiuosi jų puikia produkcija“- gerų žodžių negaili Arnoldas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *