Apie susisiekimą Naujamiestyje

Jeigu jus domina naujos statybos Naujamiestyje, apie šį rajoną turėsite išsiaiškinti daug pagrindinių, gyvenimo kokybę lemiančių faktų. Viena iš aplinkybių, kuri yra labai svarbi perkant butą – tai susisiekimas tame rajone. Laimei, Naujamiestis gali pasigirti tikrai puikiu susisiekimu, tad aptarkime jį.

Troleibusai ir Autobusai

NaujamiestisAr jus domins naujos statybos Naujamiestyje, ar seni butai, tačiau vis tiek pamatysite, koks puikus susisiekimas Naujamiestyje viešuoju transportu. Tiesiog – patogiau nebūna. Pamatysite, kad autobusai ir troleibusai kursuoja nuolat. Galite susisiekti su visais rajonais, čia ilgiausi maršrutai pravažiuoja. Naujamiestis yra prie centro, tačiau kitas jo galas jau veda link Žemųjų Panerių ir išveda už miesto, todėl per Naujamiestį nuvažiuosite ir iki tolimiausių kraštų, per jį nulėksite ir iki oro uosto. Važiuoja daug troleibusų, autobusų. Plačiomis Ševčenkos, Savanorių prospekto gatvėmis daugiausiai pralekia šio transporto.

Mikriukai

Vadinamieji mikriukai čia taip pat pralekia dažniau negu bet kada, gal dėl to, kad pro Naujamiestį galima išvažiuoti jau ir į užmiestį, o šį dažnai ir aptarnauja tokie netipiniai transporto įnagiai kaip vadinamieji „mikriukai“.

Specialieji autobusai

Jei nuo centro važiuosite Savanorių prospektu pirmyn, pasieksite Gerosios Vilties žiedą, o tada rinksitės kur link sukti, link kokio miesto, kurios Lietuvos krypties. Specialus transportas žmones per Naujamiestį praveža ir iki tam tikrų didelių apsipirkimo vietų. Tai yra, Maxima bazės bei Gariūnų turgavietės. Taip pat čia dažnai pravažiuoja ir transportas, važiuojantis būtent į Vilniaus oro uostą.

Oro uostas

Taigi, apie jį ir pakalbėkime. Tai svarbiausias susisiekimo su kitomis šalimis, su visu pasauliu, taškas Lietuvoje. Turime ir antrąjį oro uostą – Kaune, Karmėlavoje, tačiau jame leidžiasi ir kyla mažiau lėktuvų, aptarnaujama mažiau krypčių ir oro linijų. O Vilniaus oro uostas yra tiesiog centras susisiekimo. Galima ginčytis, ar jis yra Naujamiestyje, ar Naujininkuose, tačiau faktas, jog jeigu gyvensite Naujamiestyje, tai į oro uostą niekada nevėluosite, nes jis bus labai arti namų.

Stotis

Vadinamasis „stoties rajonas“ taip pat dažnai pakrikštijamas ir Naujamiesčiu. Tik plonytė riba skiria, kur Naujamiestis, kur stoties rajonas. Tačiau autobusų ir traukinių stotis iš tiesų yra Naujamiestyje arba visiškai šalia jo ribos. Tad ir transportas tarpmiestiniu transportu būtų labai patogus, jeigu tik jums to prireiktų. Gal Naujamiestis ir negali pasigirti Žvėryno žaluma ar Senamiesčio elegancija, tačiau susisiekimas ten tikrai puikus.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *