Parduokite žiemą

Pigūs skrydžiaiŽiemą pigūs skrydžiai vilioja labiau nei bet kada. Net nesitiki, bet taip yra. Jeigu vasarą atostogos atrodo kaip savaime suprantamas dalykas, nutinkantis kone kiekvienam, tai žiemą atostogos ir kelionė lėktuvu į tolimesnes šalis atrodo kaip saldi pagunda. O kas jei? Kur keliauti, jeigu nuspręsite pasinaudoti tokiais puikiais žieminiais skrydžių pasiūlymais ir nukeliauti ten, kur dabar ne žiema?

Skrydžiai į Gruziją

Viena iš visada pasiteisinančių krypčių – tai skrydis į Gruziją. Kur kitur, jei ne Gruzijoje taip skaniai pavalgysite ir pasimėgausite žiemą ne tokiu ir šaltu klimatu? Užkilsite į kalnus, pamatysite nuostabią gamtą. Tiek skrydžiai į Gruziją yra pigūs, tiek pats pragyvenimas šalyje. Todėl, jeigu tik norite tokių nebrangių ir malonių įspūdžių, rinkitėspigius skrydžius į Gruziją.

Kelionės į Kiprą

Užtikrinta tropinės šilumos dozė jūsų lauks Kipre. Čia jau tikrai neišsiversite be saulės kremo ir saulės akinių. Kipro kraštas nėra toks kultūriškai turtingas ir dinamiškas kaip Gruzija, kurioje ir klimatas įvairesnis, ir šalis didesnė, ir krašte daug daugiau skirtingų reljefo formų. Juk ko verti vien visi Gruzijos kalnai. Tačiau Kipre jūs ilsėsitės kaip paveikslėlyje – jums šaka mojuos palmės, linksmai oš jūra, kurioje netgi bus galima išsimaudyti, matysite įkaitusius paplūdimius. Keliaukite ne vieni, nebent norite visiškos ramybės. Jeigu Gruzijoje jus linksmins pačių žmonių temperamentas bei iš ten kylantis šurmulys, tai Kipre susidursite su žiemine ramybe. Čia bus daug atostogaujančių Europos senelių, ypač vokiečių. Klubai ir barai bus netgi užsidarę žiemai, daug mažiau vyks turistinių pramogų. Tačiau jūs galėsite atostogauti savaip. Arba mėgautis ramybe, arba keliauti su savo draugų kompanija, kuri ir sukurs tą šurmulį.

Pigus skrydis į Maltą

Panašus, tik dar labiau egzotiškas – skrydis į Maltą. Į šią saulėtą salą pigūs skrydžiai taip pat pasirodo būtent žiemą. Taigi, galite dar šilčiau praleisti laiką ir smagiai pabūti kaip tik ten ir kaip tik tada. Tad pasiimkite savo bagažą ir keliaukite pasimėgauti vasariškesnėmis nuotaikomis.

Aplankykite Romą

O jeigu norite pažinti daugiau kultūrinių objektų, aplankyti vietų, kuriose būtų ir daugiau ką pamatyti, sužinoti, keliaukite žiemą į Italiją. Skrydžiai į Romą yra gana pigūs, o oro bendrovės skraido net į du oro uostus. Todėl apsilankymas Romoje gali būti vienu gražiausių dalykų, kuris nutiktų šią žiemą. Pamatytumėte šalį, susipažintumėte su kultūra ir atšiltumėte.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *