Kur saugu laikyti pinigus

Jeigu jūsų sąskaitoje ar piniginėje yra kreditas iš patikimų rankų, tai kaip niekuomet turite saugoti tuos pinigus nuo vagysčių. Juk jie iš esmės – net ne jūsų. Dabar pasinaudosite, o paskui grąžinkite. Tai tam tikra atspirtis, reikalinga jums dabar atsitiesti. Tad kur geriausia laikyti pinigus, kad vėliau jų kas nors nenušvilpti?

Banke – jeigu mokate saugoti privačią informaciją

Kreditų pasiūlymaiKaip žinia, kreditai suteikiami internetu. Apie tai informacijos rasite plačiau credit24.lt svetainėje. Tuo pačiu būdu pinigus suteikia ir dauguma kitų kreditų teikėjų. Būtent internetu. Tad jums vertėtų apie tai pagalvoti. Kam iškart išsiimti iš ten pinigus ir nešti namuose į stiklainį? Jeigu mokate saugoti savo asmens duomenis, niekam nesakote banko slaptažodžio, neduodate kodų generatoriaus ar kitų svarbių dalykų, tuomet iš banko jūsų pinigai tikrai nedings. Tai – saugiausia vieta, kur galite laikyti tiek savo asmenines santaupas, tiek iš paskolos gautą sumą pinigų.

Seife, jeigu jis gerai paslėptas

Kita vieta, kuri labiau primena filmus, o ne realybę: seifas. Tai galbūt labiau tinka senosios kartos žmonėms, kuriems tiesiog labiau patinka fiziniai dalykai. Nors pats pinigas atspausdintas iš tiesų neturi jokios vertės kaip ir internetinė valiuta, nes tai tiesiog popierėlis, o jam suteikta vertė yra piniginė. Taigi, seife verčiau laikyti auksą, brangenybes, kurios būtų vertingus net ir žlugus politinei sistemai. Na, o jeigu labai norite, dėl smagumo galite ir paskolų pinigus susidėti ten. Bet tikriausiai greitai juos naudosite, tad kažin, ar verta.

Nesaugu: stalčiuose, puodynėse, piniginėse, knygose

Būkite atsargūs su tokiomis „genialiomis“ slėptuvėmis namuose kaip stalčiai, brangenybių dėžutės, knygos ar sofos atlošas. Kai vagys laužiasi į namus, jie pirmiausia tikrina būtent tokias vietas. Geriau nepapulti į ratą tų žmonių, kurių namus gerai patikrino ir išrausė nusikaltėliai. Tad nelaikykite pinigų tokiose vietose, kurios būtų ir kvailam vagiui aiškios kaip pinigų slėptuvės.

Nesaugu: taip paslėpti, kad patys nerasite

Tada gal galvojate – jau taip paslėpsite pinigus namuose, kad nei santaupų, nei paskolų niekas neras. Tačiau kuriozinių situacijų dažnai pasitaiko tuomet, kai tokiu būdu paslėpti pinigai galiausiai nebūna randami žmonių, kurie patys juos ir slėpė… Tai tiesiog gyvenimo ironija, tačiau visgi kartais taip pasitaiko. Tad geriau laikykite pinigus civilizuotose buveinėse, o ne slėpkite keistose vietose ar ten, kur ir pats vėliau nerastumėte.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *