Idealus vaizdas pro biuro langą: ką norėtumėte matyti

Prekyba KauneAr tai būtų biuras, ar tai būtų prekybai skirtos patalpos Kaune, visais atvejais darbuotojai nori matyti gerą vaizdą pro langus. Tačiau kas yra tas geras vaizdas pro langą, jeigu sakysime, kad vaizdas vaizdui nelygu? Klausiame keleto skirtingų darbuotojų, kokį vaizdą mieliausiai jie matytų per savo langą biure.

Miestą iš aukštai

Ramunė sako, kad save vadina "miesto romantike" ir tikrai norėtų pro biuro langus ar vitrinas tiesiog iš aukštai matyti miesto judėjimą. „Ne, man nebūtinas tas klasikinis paveikslėlis su dangoraižio viršuje kostiumėliu apsirengusia moterimi, labai rimtai žvelgiančia per vitrinas į Niujorką, ir kalbančią telefonu. Man pakaktų vaizdo kad ir iš antro aukšto, tiesiog į kažkokį judantį, pramoninį rajoną. Aišku, svajonė galėtų būti ir pirmasis dangoraižio variantus, tačiau man nėra kažkas tokio prioritetas. Labiau noriu pažymėti pačią biuro ir vaizdo per langą kryptį: miestas, judėjimas. Man būtų tikrai sunku dirbti, jeigu per langą matyčiau avis ir pievas, nes aš tada užmigčiau. Parko, poilsių erdvių matymas gal irgi blaškytų, norėtųsi eiti pailsėti su tais žmonėmis, o ne dirbti. O štai nuolatos judantis miestas arba plaukianti upė – tai yra kažkas tokio, kas leidžia dirbti ir susikoncentruoti į tuos darbus tikrai neblogai“, – sako ji.

Kitus dirbančiųjų biurus

Kitas žmogus sako panašiai, bet ne visai taip: „Aš per biuro langą irgi noriu matyti judėjimą, bet man dar specifiškiau reikia, kad matyčiau dirbančius panašius į save žmones. Ne kokius auto servisus ir padangų keityklas, ne masažo salonus ir kirpyklas ar galerijas. Noriu matyti kitus žmones, kurie dirba biuruose arba eina į juos. Tai – man geriausia motyvacija. Kai matau kitą tokią pat kaip aš kategoriją dirbančių žmonių“, – sako jis.

Upę

Rusnė sako, kad jai būtina per langą matyti vandenį: „Vanduo mane atgaivina, jis tinka prie mano zodiako ženklo. Man jis tikrai yra būtinas. O geriausias vandens telkinys, net ne telkinys, o tėkmė – upė. Tai nestovintis, judantis vanduo. Jis įkvepia taip pat nestovėti vietoje, visą laiką dirbti“, – sako ji.

Mišką

Algirdas sako, kad geriausia jam dirbti gamtoje, todėl jį domina tokie ofisai, per kurių langus matosi miškai ar kita įspūdinga gamta. „Tuo man labai patinka ir Kaunas, kad jame yra tiek daug gražios gamtos, ir upės, ir marios, ir kalvos, ir miškai. Ir kartais tai netgi galima matyti pro biurų langus“, – sako jis.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *