Kaip susitaupyti plastinei lūpų didinimo operacijai

Didesnės lūposAr dažnai susimąstome, kaip mums atsieitų lūpų didinimas kaina? Veikiausiai nedažnai, kadangi ne kiekvienam šios procedūros prireikia. Tačiau visgi yra žmonių, kuriems didelis poreikis pagražinti savo išvaizdą, reiškia labai daug. Tad kartais norisi pasidaryti plastinę operaciją. Labiausiai tokie dalykai reikalingi savimi nepasitikinčioms moterims, turinčioms įgimtų defektų, taip pat ir vyrams. Taip pat norisi kažkokių panašių procedūrų ir tiems žmonėms, kurie tiesiog nenori ir negali atrodyti paprastai – galbūt jie dirba viešumoje ir dėl to jiems reikia visai kitokios išvaizdos nei daugumos žmonių. Lūpų didinimas nekainuoja milžiniškų pinigų, tačiau ir už dyką nėra padaromas. Kaip gauti pajamų, norint pasididinti lūpas? Kaip susitaupyti?

Apdovanoti save už pasiekimus

Vienas iš malonių taupymo būdų – tai savęs apdovanojimas už tam tikrus veiksmus. Pavyzdžiui, jums pavyko itin sėkmingai taupyti net savaitę, neleidote pinigų niekam, kas yra nereikalinga, tada persviedėte pinigus į kažkokią kitą sąskaitą ir taip susitaupėte, galiausiai save apdovanojote už tai ir surinkote visą reikiamą sumą plastinei operacijai. Kitas variantas – tiesiog pasiekėte kažkokių kitų savo tikslų ir už tai apdovanojote save skirdami pinigų tik sau ir savo lūpų didinimo operacijai. Juk pinigų labai dažnai mes iš tikrųjų turime, tik jų nenaudojame, kadangi manome, kad jų prireiks kažkam kitam, kitokioms reikmėms.

Atsisakyti kitų pramogų

Paprasčiausias būdas sutaupyti nebūtiniems dalykams – atsisakyti išlaidų, skiriamų kitiems būtiniems dalykams. Įpratus gyventi tokiu režimu, visada pasidaro malonu ir smagu, kai staiga pamatome, suprantame, kad galime sau leisti daug daugiau ir be pinigų. Kad daugybė puikių koncertų mieste vyksya nemokamai, todėl mums nereikia už juos mokėti, kad daugybė šaunių veiklų taip pat nieko nekainuoja.

Užsidirbti papildomai

Kitas variantas: susirasti bent vieną nuolatinį papildomą darbą ir vystyti veiklą ten, kur to ketinote gal nedaryti. Vienas garsus šių laikų psichologas ir bestselerių autorius teigia: metas ir tau atsikąsti savo sumuštinio su išmatomis, jeigu tu ketini kažko pasiekti. Jeigu labai nori kažkokio dalyko, dėl to turėsi patirti kažką nemalonaus. Tas laukia kiekvieno žmogaus, norinčio kažko pasiekti, o tie, kurie to nedaro, galiausiai nusivilia ir nieko nepasiekia.

Kaip nereikia taupyti

Netikę būdai: skolintis, prašyti vyro. Tai tipinio senovinio archajinio modelio palaikymas, kada daugiausiai visko ir suteikia vyras, o moteris tampa tarsi jo valdžioje. Gyvenimas, išpildžius svajonę, įgyvendintą savo pastangomis, bus daug mielesnis.

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Dažnai šis klausimas iškyla daugelui moterų, tačiau visada galima rasti tam sprendimą. Žinoma, labai apsimoka vienu metu daryti kelias operacijas( pvz:. krūtinės didinimas ir lūpų didinimas arba krūtinės didinimas ir pilvo plastika). Tokiu atveju bus vienu šūviu du zuikiai nušauti ir sutaupysite pinigų už lovadienius. Be viso šito visada galima pasinaudoti lizingo paslaugomis.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *