Palapinė ir lietus

Kada nesmagiausia nakvoti profesionalios palapinės viduje? Tada, kai užklumpa lietus ar net audra. Šiaip mes net nepastebėtume to, jeigu tikrai būtume gerai apsaugoję save, daiktus ir palapinės vidų nuo drėgmės, tačiau gana dažnai būna tikrai sunku tą padaryti arba žmonės nežino, kaip. Dažniausiai netgi paprastos turistinės prekės jau turi savyje tokių priedų, kurie puikiai padėtų žmonėms susiorientuoti ir įsigyti papildinius, reikalingus būtent palapinės apsaugai nuo drėgmės. Tačiau deja, kaip rodo situacija, tai irgi būna neretai tiesiog pamirštama. Tad šis trumpas gidas jums padės suprasti, kaip apsisaugoti nuo lietaus palapinėje.

Iškart rinktis tinkamą palapinę

HuskyNet nežiūrėkite į prastą kinietišką palapinę už kelis eurus, geriau iškart siekite geros profesionalios palapinės, nes ji bus kokybiška. Turistinės prekės paprastai net ir neprekiauja labai blogomis palapinėmis, tačiau tokių dalykų galima rasti internete, visokiuose Alibaba puslapiuose, arba paprastuose prekybos centruose. Taigi, rinkitės tinkamą palapinę iškart – vėliau bus paprasčiau.

Nepamiršk brezento

Jūsų palapinė jau iškart turbūt turės papildomą sluoksnį, gerai apsaugantį nuo drėgmės. Tačiau nesvarbu, ar jis būtų, ar, juo labiau, nebūtų, nusipirkite dar ir gerą brezentą, kuriuo būtų galima patogiai uždengti palapinę. Kai tai padarysite, pamatysite, kad jūsų gyvenimo kokybė keičiasi. Artėjant lietui turėsite ir gerą palapinę, ir apsauginį brezentą, o tai tikrai leis daug paprasčiau į viską pažvelgti, gyventi tikrai daug ramiau.

Turėk sausų rūbų

Lietus galbūt jus pagaus ne tik gulint sausoje palapinėje. Jis jus užklups einant nuo tualeto į palapinę, grįžtant iš miško, o gal klausant koncerto festivalio erdvėje. Gali būti, kad peršlapsite nuo siūlelio iki siūlelio. Tad visada turėkite pakankamą sausų rūbų atsargą. Juos netgi galite laikyti ne palapinėje, o automobilyje, kad būtų pakankamai vietos jūsų namelyje. Ypatingai svarbu pasirūpinti dideliu sausų kojinių skaičiumi ir vertėtų netgi turėti dar vienus ar kelis sausus batus. Ir aišku guminius botus.

Ką hermetinti? Viską.

Jeigu dar prieš ateinant lietui svarstysite, ką sudėti į papildomus maišus, ką patraukti iš prieangio į saugesnę palapinės zoną, tai atsakymas būtų vienareikšmis – viską. Pasiruoškite tam, kad lietus plaks pro visas puses, o jūs tikrai nenorite tos drėgmės.

Pasiruošk vėtrai

Jeigu ateina ne tik lietus, o ir vėtra (taip vasarą dažnai nutinka), ruoškitės smarkiam vėjui. Apgalvokite savo palapinės konstrukcijas, kaip įmanoma jas sutvirtinkite, brezentą prikabinkite akmenimis.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *