Papuošalai – verti keliauti iš kartos į kartą

PapuosalaiMoterims patinka puoštis, bet greičiausiai reta kuri galėtų girtis Anglijos karalienei bei Holivudo žvaigždėms prilygstančiomis papuošalų skryniomis. Tauriųjų metalų bei brangakmenių papuošalai – nemaža, bet ilgalaikė investicija. Tai reiškia, jog vertėtų išsiaiškinti kaip pasirinkti ir kaupti, jog jų užtektų visam gyvenimui ar ateities kartoms?

Brangių papuošalų privalumas

Bižuterija gelbsti trumpesniam laikui bei guodžia vien besivaikančiąsias visų naujos mados vėjų, o vertinančioms kokybiškus juvelyrinius dirbinius, svarbiau apsirūpinti tokiais papuošalais, kurie derėtų tiek kiekvieną dieną, tiek įvairių švenčių metu. Tokius papuošalus siūlo įsigyti elektroninė parduotuvė „Jahontsvaa“.

Klasikiniais žiedai su deimantais ar kitais brangakmeniais (smaragdais, rubinais, safyrais) – tai ne vien romantiškus jausmus rodantis ženklas. Dažniausiai prabangius žiedu pačios sau linkusios dovanoti stiprios bei savarankiškos merginos – tarsi įrodymą, jog geba įpirkti kažką, ko labai norisi pačioms, bei nebūti įpareigotomis kažkam sakyti „ačiū“.

Galvosūkis išsirinkti tinkamiausią

Siauresnis žiedas, papuoštas patinkančios spalvos brangakmeniais, puikiausiai derės prie labai įvairių derinių, pagyvins net ypač santūrius vestuvinius žiedus ar suteiks kur kas daugiau prabangos įmantresniems, ryškesnių formų, itin vertingais akmenimis puoštiems žiedams. Negana to, šie net įvairių spalvų žiedai atrodo dailiai vieni šalia kitų, tad neabejotinai gali būti svarbesnių gyvenimo įvykių liudininkais.

Platesnis ekstravagantiškesnis žiedas su ryškiais brangakmeniais – safyru, smaragdu, turmalinu, topazu ar spalvotais deimantais – pasitarnaus ir prie prabangesnės vakarinės, ar prie lengvučio vasariško apdaro suknelės bei įpūs jausmingumo, nešiojant elegantiškus griežtesnio kirpimo rūbus.

Racionaliausias pasirinkimas – klasika

Kuklesni auskarai, puošti deimantais „karūnėlėje“ ir gaubti blizgiais ir matiniais metalais derės labiau pirmenybę teikiančioms labiau moderniam, o ne kažkuriam kitam stiliui. Renkantis deimantus labai svarbi jų kokybė, tad saugiausias variantas visada bus būtent klasika spinduliuojantis skaidrusis deimantas.

Verta žinoti, kai deimantai ne vien kokybiški, o taip pat ir stambesni, investicija neturėtų likti nematoma. Šie auskarai tikrai vienas taiklesnių sprendimų, nes jie tinka praktiškai visais tikėtais ir netikėtais atvejais. Juos tereikia kiek tvirčiau įsisegti (geriausias variantas – užsegimas sriegiu) bei dailiau susiimti plaukus.

Visur tinkantys deriniai

Perlai ausyse (ne vien tik balti) – amžinoji klasika, visai kaip deimantai. Juvelyrika, puošta perlais – amžina, galima sakyti, pati vertingiausia investicija, kadangi dažnos moters spintose kabo mažytė juodos spalvos suknelė, dryžais marginta jūreiviško stiliaus sijonas ar nertinis, klasika alsuojantis pieštuko silueto sijonas ir balti marškiniai. Šalia tokių drabužių daugiau nieko net nereikia. Norinčioms išsiskirti, reikėtų rinktis ne vien baltus ir neįtikėtinai apvalius brangakmenius: galėtų būti juodesnės spalvos „tabletės“, žali bei rožiniai ovalai – tokių papuošalų pasirinkimas elektroninėje parduotuvėje „Jahonts“ ypač didelis.

Toms, kurioms norisi jaustis išskirtinėmis, pakylėtomis ir matomomis geriausiu pasirinkimu gali tapti kabantys auskarai. Jeigu jie bus tinkamai pasirinkti, atsižvelgiant į veido formas, šukuoseną, patinkančias ir virus tinkamus metalo, akmenų atspalvius, tokie auskarai išryškins moteriškumą bei neprireiks kiekvieną kartą sukti galvos, kaip pagyvinti vieną ir kitą savo garderobo derinį.

Vėrinys ir perlų juostelė kur kas įmantriau papuoš iškirptę už puošnią skarelę ar apykaklę. Vėrinio rūšį derėtų rinktis, paisant moters kaklo ilgio ir storio ar kūno sandaros. Plačios koljė itin derės prie švarko, kuris neturi apykaklės. Įmanoma pasirinkti įvairiausius papuošalų variantus: vienus ilgus ar kelis trumpesnius; perlų vėrinį, „teatrinio ilgio“ (keliolikos centimetrų žemiau raktikaulio) vėrinį; ilgesnę grandinėlę ir vėrinį; trumpesnį koljė.

Papuošalai – skirtingoms progoms

Masyvesnis pakabutis ar segė viename – ypatingas dvigubas užsegimas suteikia galimybę transformuoti seges į pakabučius ar atvirkščiai. Tie patys pakabučiai su ilgesne grandinėle, siekiantys bambą, visose situacijose atrodys itin vasariškai gaivališki. Vakariniame ansamblyje rekomenduotina šį pakabutį kabinti ant odinės, kaučiukinės ar ne vienos tarpusavyje suvytos grandinėlės.

Grandinėlė (taip pat jų ansamblis), kurią įmanoma taikyti su pakabukais ir segėti be šių, gali nukreipti dėmesį kur jo labiausiai norisi. Rekomenduotina rinktis kelių spalvų sidabro, tarkim, juodinto ar šviesaus, bei skirtingų spalvų aukso, galbūt, baltojo bei raudonojo. Taip derinys gali atrodyti gerokai universaliau, bet tuo pačiu – puikiai net be pakabuko

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 2

  1. Prieš porą metų gavau žiedą su deimantu iš čia ir esu tikra, jog jis taps tikra šeimos relikvija perduodama iš kartos į kartą, mano dukrytė jau laukia kada jai perduosiu žiedelį :)

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *