Parduoti, ar pasilikti?

TelefonaiJei svarstote, ar parduoti, ar pasilikti savo išmanujį telefoną, turite du pasirinkimus – http://www.telefonu-deklai.lt/ arba http://www.telefonu-supirkimas.lt. Tai reiškia, kad galite atiduoti savo telefoną į supirktuvę, gauti už jį pinigus ir ieškotis naujo aparato, arba galite pasilikti jį, įdėti į naują dėklą ir saugoti bei tausoti.

Telefono pardavimo pliusai ir minusai

Jei jūs norite atsinaujinti savo mobiliąją technika, kviečiame pažvelgti į visus šio proceso pliusus ir minusus. Visų pirma, naujas telefonas yra didžiulis džiaugsmas. Nesvarbu ar esate užkietėjęs technikos fanas, ar tik žmogus, kuriam telefonas yra tik prietaisas skambučiams ar trumposioms SMS žinutėms, naujas telefonas tikrai suteiks geras emocijas. Žinoma, nerekomenduojame šiam reikalui išleisti per daug pinigų – niekada nereikia šokti aukščiau bambos. Taip pat, geriausia pirkti naują telefoną, turintį bent 24 mėn. garantiją. Tokiu būdu būsite užtikrinti, jog nusipirkote patikimą darbą ir jums nereikės jaudintis dėl to, jog atsiskleis užslėpti defektai ar telefonas greitai suges. Perkant naudotą telefoną iš žmogaus, reikia labai gerai nusimanyti apie tai, ką darote, antraip galite gerokai permokėti arba įsigyti nekokybišką telefoną.

Be to, jei nusipirksite naują telefoną, atsinaujinsite techniką – turėsite geresnę kamerą, greitesnį telefoną, daugiau įvairių galimybių. Žinoma, ne visiems žmonėms to reikia, todėl galbūt tai nėra jums aktualu.

Tai yra patys rimčiausi pliusai, dėl kurių verta parduoti savo telefoną ir įsigyti naują telefoną. Deja, yra ir įvairių minusų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Pirmasis iš jų, tikriausiai pats svarbiausias – kaina. Vienareikšmiškai, telefono atnaujinimas finansiškai yra nenaudingas, kadangi savo seną telefoną parduosite pigiau, nei teks sumokėti už naują aparatą. Vienintelis variantas to išvengti, tai pirkti kur kas pigesnį telefoną nei turite dabar, tačiau abejotina, ar toks “Atsinaujinimas” išeis į naudą. Be to, atsinaujinus telefoną, reikės prie jo priprasti. Kai kurie žmonės labai sunkiai prisitaiko prie naujovių, jiems tai užima daug laiko ir atima jėgas, todėl jei esate vienas iš tokių žmonių, dažnas atsinaujinimas tikriausiai nėra pati geriausia idėja.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *